برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد مایلی کهن: پول بنزین به جیب پرسپولیسی‌ها واریز می شود

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۷ — جوان آنلاین

محمد مایلی کهن، مدیر فنی فصل گذشته باشگاه پرسپولیس که از همان روزهای ابتدایی کار در این باشگاه دوام نیاورد جملاتی را خطاب به رویانیان مطرح کرد که جای تامل دارد.


محمد مایلی کهن

شفاف: مایلی کهن روز گذشته در مصاحبه ای به شدت از رویانیان انتقاد کرد و اظهارات مدیرعامل سرخپوشان مبنی بر عدم دریافت هزینه های باشگاه از دولت را بی اساس دانست.

محمد مایلی کهن هرچقدر در فوتبال ایران به صراحت و روراستی شهرت دارد، گاهی همان اندازه هم به شعارگرایی متهم می شود. درست همان زمانی که موافقان حاجی در تلاش برای منتسب کردن او به صداقت و رک گویی هستند، مخالفان مایلی کهن وی را متخصص بر زبان آودن سخنان پوپولیستی و عوام پسند معرفی می کنند.

اما آنچه درباره مربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان مورد تصدیق همگان است صداقت گفتاری و رفتاری وی است. مایلی کهن هر گاه اتفاقی را برای فوتبال ناخوشایند بداند لب به سخن می گشاید. البته هر چند تندی سخنان وی از تاثیرگذاری آن تا حدی می کاهد اما از مسائلی رونمایی می‌کند که بعضا در پشت پرده فوتبال در حال رخ دادن است.

سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا طی روزهای گذشته نیز بار دیگر لب به سخن گشود و این بار علیه محمد رویانیان موضع گیری کرد. مایلی کهن معتقد است پول هایی که در باشگاه پرسپولیس خرج می شود از درآمد دولت و بیت المال است.

وی می گوید: طبعا آقای رویانیان مثل همیشه می گوید من این پول‌ها را از دولت نمی‌گیرم؛ آخر مگر می شود از دولت نباشد؟ شما دقیقا این پول‌ها را از دولت پرداخت می کنید؛ البته مهم نیست و فردا هم که پول کم آوردید نرخ بنزین را دوبرابر می کنید و همه چیز حل می شود و ...! همه ما می گوییم پیرو حضرت علی (ع) هستیم و پیرو ولایت اما عملا راه مان متفاوت است. آقای رویانیان باید بداند که متاسفانه هنوز در این مملکت خانه های کپری و مدرسه های کپری وجود دارد، آخر ما با کدام وجدان پول این مردم به جیب خارجی‌ها می ریزیم؟ با کدام «عدل علی» این کارها را می کنیم؟ آقایان هرجا کم می آورند می گویند که با پول فروش علیرضا حقیقی این کار را کردیم؛ پول دنیزلی را با آن دادند، پول پولادی را با آن دادند و ... ظاهرا مبلغ فروش حقیقی مثل برنج شمال است و «ری» می کند!

مایلی کهن همچنین از ماجرای جلسات خود با رویانیان پرده برداری کرد و گفت: چندی قبل یک واسطه که اگر لازم باشد اسمش را هم می گویم تماس گرفت و از طرف آقای رویانیان در خواست کرد در جلسه ای با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کنم و بنده هم گفتم چه اشکالی دارد بروم و با ایشان صحبت کنم؛ ما که با هم پدرکشتگی نداریم. آن روز تمام مسایل را روشن و بدون «غرض و مرض» برای ایشان گفتم. البته در این جلسات یک کلمه هم درباره خودم حرف نزدم. مدتی بعد نیز به درخواست ایشان در یک جلسه دیگر شرکت کردم اما عملا دیدم که یک عده ایشان را دوره کرده اند و متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد و در بیرون از فضای فوتبال هم چشمی نیست که این اتفاقات را ببیند و از این آقایان توضیح بخواهد!

مدیر فنی سابق باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: « قبل از انتخاب مربی پرتغالی و زمانی که بحث حضور متسو مطرح بود، به رویانیان پیامک زدم و نوشتم: باردیگر اشتباه گذشته خود را تکرار نکنید، به خدا خون شهدا و آه جوانان این مملکت دامن شما را می گیرد. آن دنیا خود من یقه شما را می گیرم. بازهم گول برخی جریانات، چهار تا کامنت و چند نظرسنجی دروغی را خوردید؟!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391