برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از ممانعت با ورود دروازه بان برزیلی میثاق به پرسپولیس بر می گردد

یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۴ — قدس آنلاین

نزدیکان باشگاه پرسپولیس معتقدند چنانچه باشگاه نتواند طی روزهای آینده دروازه بان خارجی خود را به خدمت بگیرد بار دیگر با معمار زاده تمدید خواهد کرد چرا که بیم آن می‌رود پرسپولیس بدون دروازه بان دوم در اولین هفته بازی های لیگ دوازدهم حاضر بشود

میثاق معمارزاده

مسئولان باشگاه پرسپولیس می کوشیدند در آستانه بازی هفته اول خود در آبادان زمینه جذب یک دروازه بان برزیلی را در تیم خود فراهم کنند اما این دروازه بان شنبه شب با وجود سفر به کشورمان نتوانست از گیت ورودی داخل شده و پایش را در کشورمان بگذارد. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن ویزای این دروازه بان برزیلی دیر اقدام کردند تا وی از همان جا به مبداء بازگردد. با توجه به اینکه سرخ‌ها به یک دروازه بان خوب نیاز دارند بعید نیست که بار دیگر نام میثاق معمار زاده به عنوان دروازه بان پرسپولیس سرزبان‌ها بیفتد. معمار زاده با پرسپولیس قرارداد دارد و اگر هم نداشته باشد می تواند به عنوان دروازه بان آزاد در این تیم به فعالیت ادامه بدهد. نزدیکان باشگاه پرسپولیس معتقدند چنانچه باشگاه نتواند طی روزهای آینده دروازه بان خارجی خود را به خدمت بگیرد بار دیگر با معمار زاده تمدید خواهد کرد چرا که بیم آن می‌رود پرسپولیس بدون دروازه بان دوم در اولین هفته بازی های لیگ دوازدهم حاضر بشود. بدون شک خبر بازگشت میثاق در شرایطی که وی بی تیم مانده خبر خوشی برای این دروازه بان خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391