برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکم جلب و زندان در انتظار علی پروین

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۷ — جام‌نیوز

با شکایت ۱۸۰ خانواده در پرونده شهرک پروین در هشتگرد، شریک پروین به زندان افتاده است و تا یک هفته دیگر هم حکم جلب علی پروین هم صادر می شود.

به نقل از روزنامه گل، علی پروین در عالم خارج از فوتبال گرفتار مشکلی قضایی شده که می تواند دردسرهای زیادی برای او ایجاد نماید. به نوشته روزنامه گل او ده سال پیش به همراه فردی به نام فرشاد تاج الدینی به طور شراکتی از سازمان عمران هشتگرد زمینی را جهت انبوه سازی در اختیار گرفت و چهار دانگ به نام پروین و دو دانگ آن به نام همین شریکش گردید.
آنها ۹۰۰ میلیون تومان از بانک صادرات هشتگرد وام گرفتند و وثیقه تضمین پرداخت اقساط وام هم همین زمین بوده. در این زمین ۲۰ بلوک ساخته شده و بابت هر واحد که جمعا ۱۸۰ واحد است مبالغی بین ۲۵ تا ۳۵ میلیون دریافت گردیده است. از آنجایی که پروین و شریکش اقساط وام را پرداخت نکرده اند موفق به اخذ سند رسمی هم نگردیده اند و خریداران تنها یک مبایعه نامه و قولنامه در اختیار دارند. بانک برای وصول طلب خود ناچار به حراج زمین گردیده و خریداران حالا باید آنجا را تخلیه کنند. خریدارانی که همه افراد کم بضاعتی هستند و دچار مشکلات زیادی شده اند. آن شهرک را همه به نام شهرک علی پروین می شناسند.
عباسی وکیل افراد خریدار گفته است: «شریک پروین در زندان است و ما توقیف اموال خود او-پروین- به مبلغ ۳ میلیارد و۱۰۰ میلیون را گرفته ایم اما وی هیچ مالی به نام خود ندارد. منزل لواسان او به نام بانک پاسارگاد است، باشگاه سرخپوشان آریا و مغازه هفت تیر هم به نام افراد دیگری است.»
وی ادامه داد: «پروین و شریکش قرار بود تا آخر فروردین ۱۳۹۰ مشکل را حل کنند که نکرده اند. قاضی هم چند روز پیش اعلام کرد هر کس در هر مقامی باشد حکم جلبش را صادر می کنم و احتمالا جلب پروین یکشنبه صادر خواهد شد. من نمی خواستم موضوع رسانه ای شود اما حالا از پروین می خواهم برای اینکه حق افراد خریدار که همه کارگر و زحمتکش هستند پایمال نشود تدبیری بیاندیشد تا کار بدتر نشود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391