برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بی‌اطلاعی سرپرست باشگاه پاس از استعفای خود

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۰ — ایسنا

در حالی که "رضا خجسته" رییس کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان از استعفای "عباس صوفی "، سرپرست باشگاه پاس از این اقدام اظهار بی اطلاعی کرد

عباس صوفی هم اینک دارای سمت های مختلف اجرایی در همدان است که از جمله آن، سرپرستی معاونت فرهنگی – اجتماعی همدان، رییس هیات فوتبال و سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس است.

شرایط سه کاره صوفی در این بخش‌ها باعث شده تا شورای شهر و شهردار نسبت به این وضعیت واکنش نشان دهند و صوفی را مجاب به استعفا از سمت سرپرستی مدیرعاملی باشگاه پاس کنند.

البته صوفی در مقابل اظهارات خجسته عضو شورای اسلامی شهر همدان با نشریه محلی هگمتانه که وابسته به شهرداری است، در چنین شرایطی ابراز بی اطلاعی می کند!

خجسته در این باره می گوید: با توجه به اینکه حوزه معاونت فرهنگی – اجتماعی شهرداری یکی از حوزه های مهم شهردار است، از این جهت صوفی باید تمرکز بیشتری در این حوزه کاری داشته باشد.

وی مدعی شد: صوفی ۲۰ خردادماه سالجاری طی نامه ای استعفای کتبی خود را تقدیم استاندار کرد.

هر چند، در این میان برخی از نزدیکان صوفی مدعی هستند که وی در آینده ای نزدیک از سمت باشگاه پاس و هیات فوتبال همدان استعفا می دهد و دیگر تمایلی به ورود در این عرصه ندارد.

البته علت این استعفای احتمالی هم مشغله کاری عباس صوفی با توجه به گسترده بودن برنامه های حوزه معاونت فرهنگی شهرداری است.

برخی نیز علت عدم انتصاب صوفی به عنوان معاونت فرهنگی – اجتماعی شهرداری را تردید شهردار از وضعیت فعلی صوفی می دانند.

با این حال، سریال بلاتکلیفی پاسی‌ها از مدیرعامل گرفته تا دیگر سمت های مدیریتی و اجرایی ادامه دارد و شاید هم در این اوضاع قمر در عقرب؛ “علی خلف” از روابط عمومی این باشگاه به مدیرعاملی برسد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391