برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حواشی دیدار سرخ پوشان با آلومینیوم هرمزگان

دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۵ — جام‌نیوز

تیم فوتبال پرسپولیس در دومین بازی تدارکاتی خود این بار با ژوزه با نتیجه دو بر یک مغلوب آلومینیوم هرمزگان شد.

مانوئل ژوزه و تیم پرسپولیس

تیم‌ فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر به مصاف آلومینیوم هرمزگان رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
در این دیدار ابتدا پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۶۵ روی حرکت زیبای کریمی و پاس رو به جلوی ماهینی از سمت راست توسط کریم انصاری فرد صاحب گل شدند و پس از سه دقیقه در دقیقه ۷۹ بر روی اشتباه خط دفاعی پرسپولیس، دروازه سعید رهرو که در این بازی دوستانه شماره یک را بر تن کرده بود، باز شد.

در دقیقه ۸۸ بازی با سانتر بازیکن آلومینیوم هرمزگان و اشتباه فاحش شهاب گردان که تصور کرد توپ به بیرون از زمین رفته است، هرمزگانی‌ها به گل دوم خود توسط عسگری رسیدند.
در نیمه اول این دیدار پرسپولیسی‌ها سوار بازی بودند و آلومینیوم هرمزگان بیشتر در زمین خود دفاع می‌کرد و چشم به ضد حملات داشت. در نیمه دوم باز این اتفاق افتاد اما حریف هرمزگانی با جسارت و اعتماد به نفس بیشتری در تک ضد حملات برای پرسپولیسی‌ها خطرساز بود.

تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی خود پنجشنبه به دیدار فولاد خوزستان می‌رود.
سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار امروز بر عهده مانوئل ژوزه بود. پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی خود مقابل صبای قم نیز با نتیجه دو بر صفر مغلوب شده بود.
پس از زدن گل دوم آلومینیوم هرمزگان اکبر میثاقیان جار و جنجال عجیبی کنار زمین راه انداخت و با فریاد می گفت: "وقت تمام است چرا می‌خواهید تیم‌تان ببرد یا بازی مساوی شود؟!"
وی به بازیکنان خود هشدار می‌داد که به هیچ عنوان حق ندارند از کنار محوطه ۱۸ قدم تکان بخورند.
* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه حضور داشتند و در جلسه‌ای با ژوزه شرکت کردند.

* حصاری در مقابل درب ورزشگاه درفشی‌فر نصب شده که برای جلوگیری از ازدحام خبرنگاران در مقابل در ورزشگاه آزادی ساخته شده است.

* در ابتدای بازی برخورد مولایی بدنساز آلومینیوم با بازیکنان پرسپولیس در نوع خود جالب بود.

* افراد لباس شخصی که اکثرا از مسئولان باشگاه پرسپولیس بودند بی نظمی هایی کنار زمین ایجاد کردند.

* میثاقیان با خبرنگاران برخورد گرمی داشت.

* حدود ۳۰۰ هوادار در بازی امروز حضور داشتند و بدون اینکه مشکلی پیش بیاید از روی سکوها نظاره گر بازی‌ها بودند.

* علی پروین، قنبرپور و حمید درخشان میهمانان ویژه بازی امروز بودند.

* در ابتدای بازی بنگر،‌ ماهینی،‌ گردان، غلامرضا رضایی، فشنگچی و جلال حسینی برخورد گرمی با اکبر میثاقیان داشتند.

* پروین در حاشیه تمرین امروز از مامور حراستی که دستش شکسته بود، احوالپرسی کرد.

* حاشیه جالب بازی امروز به اکبر میثاقیان برمی‌گشت. این مربی کنار زمین ابتدا به سوت‌ها و حرکت داور در زمین اعتراضاتی داشت و سپس به تدارکات تیم خود نیز بابت این که کنار زمین آب نبود و یا شیشه‌های خالی وجود داشت با فریادهای بلند اعتراض کرد. دویدن‌هایش درون زمین بابت اعتراض به کمک داور و سوت‌هایی که در هنگام دویدن کنار زمین برای ارتباط با بازیکنان می‌زد در نوع خود جالب بود. او با خنده بارها کنار زمین فریاد می‌زد که داور بازی پرسپولیسی است و یا بالای ۱۲۰ کیلو وزن دارد و بسیار چاق است!

* داور این بازی بسیار چاق بود تا حدی که از تمام صحنه‌ها در زمین جا می‌ماند. همین موضوع باعث اعتراض شدید بازیکنان به نحوه قضاوتش شد.

* ژوزه امروز فقط روی نیمکت نشسته بود و یادداشت برداری می‌کرد. دستیار اول او کنار زمین به راهنمایی بازیکنان می‌پرداخت.

* بهترین بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول مهرداد پولادی و حسین ماهینی بودند.

* خانبان آنالیزور تیم ملی در بازی امروز حضور داشت و به فیلمبرداری پرداخت.

* پرسپولیسی‌ها در نیمه اول با پاس کاری‌های کوتاه سوار بر بازی بودند و تیم آلومینیوم هرمزگان نیز فقط چشم به ضد حملات داشت.

* در دقیقه ۷۰ بازی در صحنه‌ای که داور سوت اشتباهی را به نفع پرسپولیسی‌ها زد مولایی بدنساز آلومینیوم هرمزگان به نشانه اعتراض توپی را به وسط زمین شوت کرد. همین موضوع باعث شد که یکی از مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس به وی اعتراض کند و درگیری لفظی شدیدی پیش آید که با پا درمیانی برخی افراد کنار زمین ختم به خیر شد.

* پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۷۰ باز هم دست به تغییراتی زدند نورمحمدی به جای حسینی- مهدوی‌کیا به جای سوسا، کاظمیان به جای ماهینی، آقازمانی به جای کریمی وارد زمین شدند.

* تغییر تاکتیکی ژوزه در بازی امروز در نوع خود جالب بود. وی ابتدا با سیستم ۴-۴-۲ بازی می‌کرد و سپس این سیستم را به ۴-۵-۱ تغییر داد.

* مشورت ژوزه در کنار زمین با آشوبی نیز در نوع خود جالب بود.

* در دقیقه ۸۰ بازی میثاقیان ناگهان رو به سمت هواداران پرسپولیس کرد و از آن‌ها پرسید آیا از داوری راضی هستید یا خیر که هواداران نیز در جواب او خندیدند.

* کریم انصاری‌فرد بعد از زدن گل در دقیقه ۷۶ به شدت با لقب کریم آقای گل تشویق شد.

* پرسپولیسی‌ها در شرایطی در دقیقه ۷۹ دروازه‌شان باز شد که اشتباه خط دفاعی حرف اول را می‌زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391