برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیوس: رویانیان ثابت کرد کمیته فنی یعنی کشک

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — فارس

پیشکسوت پرسپولیس با بیان انتقاد شدید از انتخاب سعید شیرینی به عنوان سرپرست این تیم گفت: رویانیان یک تنه تصمیم گرفت و با این کار نشان داد کمیته فنی یعنی کشک!

فرشاد پیوس

فرشاد پیوس در مورد انتخاب سعید شیرینی به عنوان سرپرست پرسپولیس گفت: این کار رویانیان اشتباه بود. مگر قرار نبود کمیته فنی نظر بدهد؟ به نظر من همه باید از این کمیته بیرون بیایند. رویانیان خودش می‌برد و می‌دوزد. همه اعلام کردند یکی از قدیمی‌های پرسپولیس سرپرست شود. با این کار معلوم شد همه چیز فرمالیته است و مدیرعامل باشگاه هر کاری خودش بخواهد انجام می‌دهد، پس یک تنه به جنگ دشمن برود. اصلا این کار درست نبود.

وی اضافه کرد: باید یک پیشکسوت پرسپولیس و سرما و گرما کشیده فوتبال را برای این پست انتخاب می‌کردند نه کسی که کار اجرایی کرده است. رویانیان رفیق خودش را آورده و این موضوع خیلی دخیل بوده است. رفیق بازی در فوتبال به درد نمی‌خورد. امثال محمد پنجعلی، محمود خوردبین، زادمهر و ابراهیم آشتیانی باید سرپرست پرسپولیس باشند.

پیوس در مورد معیارهایش برای انتخاب سرپرست گفت: سرپرست باید یک بازیکن قدیمی فوتبال باشد. باید کسی باشد که حداقل یک عکس با شورت ورزشی داشته باشد. از مسائل فوتبال شناخت داشته و سابقه حضور در پرسپولیس و تیم ملی را داشته باشد. آقای رویانیان! اگر تنها بخواهد بروید وسط میدان، راه به جایی نمی‌بریم. با این وضعی که دیدم می‌گویم پرسپولیس امسال به جایی نمی‌رسد.

وی تاکید کرد: با این اتفاق معلوم شد کمیته فنی یعنی کشک! پیشکسوتان نباید خودشان را ارزان بفروشند. نباید تا دعوت شدند سریع به این کمیته بروند. من هیچ وقت در این کمیته‌ها شرکت نمی‌کنم چون می‌دانم فرمالیته است. با این روش پرسپولیس به مقصد نمی‌رسد. ما پرسپولیس را دوست داریم و حرف دل مردم را می‌زنیم، مردم به ما می‌گویند که چه چیزهایی می‌خواهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391