برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راه‌آهن بی‌تکلیف‌ترین تیم لیگ برتر

یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۷ — ورزش۳

تیم فوتبال راه‌آهن یکی از بی‌تکلیف‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر است.

به گزارش خبرگزاری فارس، ۳۱ تیر لیگ برتر آغاز می شود اما مثل سال گذشته از وضعیت تیم راه آهن خبری نیست. سال گذشته بهانه محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه این بود که تیم می خواهد به بخش خصوصی وارد شود و همین موضوع نیش همه نقدها را خنثی کرد. بماند که روند واگذاری این تیم به بخش خصوصی به دلیل میزان بالای بدهی‌ها به کندی پیش رفت اما سرانجام به فاصله کمتر از ۲۰ روز مانده به شروع لیگ برتر این اتفاق افتاد و علی دایی طبق گمانه زنی هایی که همان روزها می‌شد به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد.


مالکان جدید این باشگاه که همچنان گمنام هستند و نمی دانیم این گمنامی از سر تواضع است یا سیاست، بخش زیادی از بدهی های این باشگاه را پرداخت کردند. از مسائل فنی تیم هم صحبتی نشود بهتر است. علی دایی بارها اعلام کرد به دلیل دیر بسته شدن، تیم نتوانسته توانایی های خود را به خوبی نشان دهد و مثل هر سال تراژدی داوری‌ها علیه راه آهن هم مطرح بود.

تصور می‌شد وضعیت راه آهن با واگذاری به بخش خصوصی بهتر شود و دیگر در فصل نقل و انتقالات این تیم مشکلی نداشته باشد اما زهی خیال باطل که نه تنها وضعیت قدیمی ترین تیم لیگ برتر بهتر نشده که بی تکلیف تر از قبل هم شده است.

درست است که راه آهن همانند باشگاه های پرسپولیس و استقلال طرفدار آنچنانی ندارد اما دلیل بر این نیست که چشم های بقیه هم از این تیم بیفتد. هنوز هم هستند افرادی که پیگیر وضعیت راه آهن هستند و به خوبی می دانند تیمی مثل راه آهن نباید به این راحتی از پا بیفتد اما مشکلات مدیریتی در این باشگاه این تیم را در سراشیبی سقوط برده است. چرا باید وضعیت تنها تیم خصوصی لیگ برتر تا این حد نامشخص باشد به طوری که هیچ کس پاسخگوی این وضعیت نیست. انصاری فرد را نمی توان پیدا کرد، هر چند که در چنین روزهای به راحتی می توان او را در برنامه های کارشناسی فوتبال اروپا دید اما ...

بگذریم. به نظر می رسد راه آهن اوضاع بهتری نسبت به سال قبل ندارد و تا چه زمانی مالکان این باشگاه می خواهند در گمنامی به این وضع ادامه دهند خدا می داند.

این روزها حتی شایعه اینکه می خواهند امتیاز تیم را بفروشند هم هست. راستی در بخش خصوصی چه خبر است که می گویند روند انتقال امتیاز تیم به مالکان راه آهن به درستی طی نشده و حتی یک سند رسمی که آنها را مالک باشگاه بدانند ندارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391