برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر باشگاه سپاهان: به فیفا شکایت می کنیم

جمعه، ۱۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۸ — ورزش۳

مدیر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در واکنش به عقد قرارداد باشگاه 'النصر' امارات عربی متحده با 'برونو سزار' بازیکن برزیلی فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان گفت: عقد قرارداد با این بازیکن، بدون اجازه باشگاه سپاهان غیرقانونی است و به همین دلیل به 'فیفا' شکایت می کنیم.

علی رضا رحیمی

''علیرضا رحیمی'' اظهار داشت: ''برونو سزار'' به مدت نیم فصل دیگر با تیم فوتبال سپاهان اصفهان قرارداد دارد و براساس قانون نمی تواند بدون اخذ رضایت نامه از این باشگاه به تیم های دیگر بپیوندد.

وی افزود: ''برونو سزار'' از تیم فوتبال ''کواردو'' برزیل به تیم سپاهان منتقل شد و در این راستا باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، کل مبلغ مورد درخواست باشگاه ''کواردو'' برای این انتقال را به این باشگاه برزیلی پرداخت کرده است.

مدیر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان تصریح کرد: هم اکنون در حال تدوین شکایت نامه این باشگاه از ''برونو سزار'' و باشگاه ''النصر'' امارات عربی متحده هستیم و این موضوع را با قاطعیت پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا ،وی در باره وضعیت ''جانواریو'' دیگر بازیکن برزیلی تیم فوتبال سپاهان اصفهان که به همراه این تیم در اردوی ترکیه حضور دارد، اظهار داشت: این بازیکن از باشگاه استراحت گرفته بود اما خیلی دیر خود را به کادر فنی تیم در اردوی ترکیه معرفی کرد و به همین دلیل مورد اعتراض ''زلاتکو کرانچار'' سرمربی تیم سپاهان اصفهان قرار گرفت.

رحیمی تصریح کرد: اختلاف جزیی بین ''جانواریو'' بازیکن برزیلی و ''کرانچار'' سرمربی تیم بوجود آمده که این اختلاف قابل حل است و من سعی می کنم این اختلاف را هرچه سریع تر برطرف کنم.

وی در عین حال تاکید کرد: در صورتیکه سرمربی تیم به وجود این بازیکن نیازی نداشته باشد، رضایت نامه او را برای انتقال به تیم های دیگر صادر می کنیم.

مدیر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در باره مصدومیت ''محمد غلامی'' بازیکن تازه وارد تیم فوتبال این باشگاه نیز گفت: از قبل هم می دانستیم این بازیکن مصدومیت جزیی دارد لذا برای استفاده از این بازیکن نگرانی نداریم و او پس از بازگشت از اردوی ترکیه، گچ پای خود را باز می کند.

رحیمی در پاسخ به این پرسش که آیا این بازیکن به دیدار اول تیم سپاهان اصفهان در لیگ برتر باشگاه های ایران می رسد یا خیر، گفت: استفاده از این بازیکن در هفته های نخست لیگ برتر فوتبال، به نظر پزشک و کادر فنی تیم بستگی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391