برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت پرده قرارداد رحمتی با استقلال

شنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۸ — آفتاب

در حالیکه سنگربان استقلال مدعی شده که بدون دریافت مبلغی قرارداد خود را با استقلالی‌ها تمدید کرده است و این موضوع نیز تایید شده اما گفته می شود که توافق و تمدید قرارداد این دروازه بان ملی پوش پشت پرده ای عجیب داشته است!

مهدی رحمتی

حق با سید مهدی رحمتی است که بدون پول و چک با استقلال قرارداد بسته است اما این توافق پشت پرده‌ای جالب دارد!

در حالیکه سنگربان استقلال مدعی شده که بدون دریافت مبلغی قرارداد خود را با استقلالی‌ها تمدید کرده است و این موضوع نیز تایید شده اما گفته می شود که توافق و تمدید قرارداد این دروازه بان ملی پوش پشت پرده ای عجیب داشته است!

رحمتی با وجود رفع کدورت‌ها با امیر قلعه نویی، با استقلالی‌ها قرارداد نمی بست و این کش و قوس‌ها چند هفته ای به طول انجامید که برخلاف شایعات مبنی بر اینکه او نمی خواهد با قلعه نویی کار کند، مشکل وی فقط بی پولی استقلالی‌ها و نگرانی اش بابت نرسیدن به حق و حقوقش بود.

وی در مذاکرات خود با استقلالی‌ها گفته بود حاضر است قید پیشنهاد اغواکننده تیم مس کرمان را بزند(پیشنهادی که رحمتی در محفلی مدعی شده بود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان است) اما به شرطی که برای رسیدن به حق و حقوق خود ضامنی محکم داشته باشد.

این دروازه بان خواستار دریافت مبلغی از قراردادش قبل از حضور در هیات فوتبال شده بود اما از آنجاییکه استقلالی‌ها آه در بساط نداشتند و حاجی فتح الله هم خیال نداشت از چک های شخصی اش خرج کند موضوع تمدید قرارداد رحمتی با استقلالی‌ها در هاله ای از ابهام قرار گرفت و حتی این احتمال وجود داشت که مذاکرات به بن بست برسد.

آخرین و تنها راه استقلالی برای جذب این دروازه بان کمک گرفتن از یک فرد متمول بود و این فرد علی انصاری عضو سابق هیات مدیره استقلال و سرمایه دار مطرح بود.

انصاری که در روز تمدید قرارداد رحمتی نیز در کنار استقلالی‌ها حضور داشت و حتی با وی و فتح الله زاده عکس یادگاری گرفت برخلاف اخبار روزهای اخیر نه به رحمتی چکی داده است و نه پول نقد بلکه این فرد برای راضی کردن رحمتی به تمدید قراردادش نقش دیگری را ایفا کرده است.

به گفته یک منبع آگاه، استقلالی‌ها از انصاری خواسته اند فقط به رحمتی بصورت لسانی ضمانت بدهد و وی پذیرفته تا این کار را انجام دهد.

به گزارش جهان،علی فتح الله زاده در صحبتی با رحمتی به وی گفته است قراردادش را تمدید کند و تا روز ۲۵ تیر ماه که حساب باشگاه پر پول می شود صبر کند و سپس به قسط اول قراردادش برسد و علی انصاری نیز ضمانت کرده که اگر تا این تاریخ استقلالی‌ها پول رحمتی را ندادند وی قسط اول قرارداد او را شخصا پرداخت خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391