برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش رویانیان به انتقادات مایلی‌کهن

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۱ — جهان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های اخیر محمد مایلی کهن گفت: «ایشان معمولا عادت دارد که هر چند وقت یکبار مصاحبه کند و این وسط نمی دانم گناه ما چیست؟!»

محمد رویانیان

به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، پس از آنکه محمد مایلی کهن، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای به انتقاد از عملکرد این باشگاه و مدیریت محمد رویانیان پرداخت،‌ رویانیان همچون دفعات قبل در برابر این صحبت‌ها واکنش تندی نشان نداد.

مدیرعامل پرسپولیس دراین باره گفت: «آقای مایلی کهن عادت دارد که هر چند وقت یکبار حرفهایی را مطرح کند و بنده هم ترجیح می دهم پاسخی ندهم اما باید یادآور شوم اینطور که ایشان گفته اند نیست.»

وی افزود: « ایشان از چهره های ارزشی فوتبال هستند و بنده به ارزشی بودن آقای مایلی کهن اعتقاد دارم و سعی می کنم هیچوقت برابر چهره های ارزشی نایستم و با آنها مقابله نکنم.»

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه گفت: «ایشان گاهی از سر دلسوزی حرفهایی را مطرح می کنند که لزوما آن حرفها درست نیست؛ مثل همین بحث افزایش نرخ بنزین که گفته اند و در واقع توهین و اتهام است و واقعیت ندارد؛ با این حال بنده سعی می کنم در برابر صحبت های ایشان صبر پیشه کنم.»

رویانیان در توضیح بخشی دیگر از صحبت های اخیر مایلی کهن گفت: «آقای مایلی کهن در جلسه ای بحث آقای جلالی را مطرح کردند و ما نیز با کمیته فنی باشگاه مطرح کردیم، آنها این موضوع را نپذیرفتند حالا من چه باید بکنم؟ دلیل نمی شود که هر کاری که ایشان خواستند همان شود.»

وی در پایان سخنانش عنوان کرد: « ایشان(مایلی کهن) با همه چیز مخالف است و اساسا از همه چیز انتقاد می کنند؛ این دیگر گناه ما نیست که ایشان با همه چیز مخالف هستند!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391