برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین پاداش رویانیان،همه یک،کاظمیان یک و نیم میلیون

شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۲۶ — قدس آنلاین

رویانیان برای آنکه نشان دهد از این برد خیلی خوشحال است پاداش گلزن را پانصد هزار تومان بیشتر کرد و یک میلیون و نیم به جواد کاظمیان داد تا نشان دهد برای گلزن این بازی اهیمت بیشتری قائل است

جواد کاظمیان

اولین برد سرخ‌ها در آبادان با پیروزی یک بر صفر همراه شد. اگرچه کیفیت بازی تعریفی نداشت اما آنچه امروز پرسپولیس را در محیطی آرام و امیدوارکننده قرارداده است سه امتیاز ارزشمندی است که پرسپولیس از آبادان به تهران آمده است. این برد برای پرسپولیس‌ها پاداش ویژه ای همراه داشت. سرداررویانیان بعد از برد پرسپولیس در آبادان نفری یک میلیون تومان به بازیکنان تیمش هدیه داد تا خستگی ناشی از بازی در گرمای بالای پنجاه درجه از ذهن بازیکنان پاک شود. رویانیان برای آنکه نشان دهد از این برد خیلی خوشحال است پاداش گلزن را پانصد هزار تومان بیشتر کرد و یک میلیون و نیم به جواد کاظمیان داد تا نشان دهد برای گلزن این بازی اهیمت بیشتری قائل است. با دست ودلبازی های مدیرعامل پرسپولیس به نظر می رسد این فصل بازیکنان و کادرفنی سرخ‌ها رقم قابل توجهی را از بخش پاداش برد بازی های به جیب بزنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391