برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: قرعه کشی لیگ با مچاله کردن کاغذ و انداختن در تنگ انجام شد

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — عصر ایران

کاری که دوستان در قرعه‌کشی لیگ و انتخابات فدراسیون انجام داده‌اند را نه ریاضی‌دان متوجه می‌شود نه فیلسوف و نه منجم! اما به نظر من بچه‌های مدرسه ابتدایی شهید اسفندیاری روستای صلاح‌الدین‌کلا که دهات خود ماست متوجه شده‌اند که این قرعه‌کشی به معلومات خیلی پیچیده و ریاضیات نیاز ندارد.

محمد رویانیان و تیم پرسپولیس

سردار رویانیان همچنان از قرعه کشی لیگ برتر گله دارد و برای فدراسیون فوتبال خط و نشان می کشد. به گزارش سایت گل رویانیان درباره منبع تامین پول قرار داد مانوئل گفته است: "بعضی از دوستان به حرف‌های من خوب توجه نمی‌کنند. ببنید، ما زمانی که دنیزلی را استخدام کردیم ۵۰ درصد قراردادش را پرداخت کردیم که بعد با انتقال علیرضا حقیقی به روبین‌کازان این مبلغ جبران شد و به همین دلیل گفتیم پول دنیزلی در آمده. ما آن پول را خرج نکردیم بلکه پس‌اندازش کردیم و حالا از همان اعتبار دوباره برای تامین دستمزد مربی جدید استفاده کرده‌ایم و این یعنی مدیریت مالی"

رویانیان در ادامه این‌طور توضیح می‌دهد: "توضیح دقیقش این است که دوستان عزیز؛ ما پول حقیقی را در بانک نگه داشته بودیم و برای خرید مربی دلار کافی داشتیم. ضمن این‌که برای استخدام مربی جدید خارجی هم تا جایی که می‌شد چانه زدیم و توانستیم با پایین‌ترین رقم ممکن آقای ژوزه را به ایران بیاوریم."

رویانیان سپس توضیح می‌دهد که در توافق با مصطفی دنیزلی و قطع همکاری با او صرفه‌جویی مفصلی صورت گرفته است. او می‌گوید: "در کل، برای تامین مبلغ قرارداد آقای مانوئل دو منبع داشتیم؛ یکی پول قرارداد علیرضا حقیقی که در جیب‌مان بود و دیگر از محل صرفه‌جویی در قرارداد مصطفی دنیزلی و پولی که ایشان به ما برگردانده. آقای دنیزلی ۲۰درصد از ۵۰ درصد مبلغ قراردادش را که سال گذشته به ایشان پرداخت کرده بودیم به ما بازگرداند که به هر حال کار بزرگی است."

اما بخش مهم دیگر از حرف‌های رویانیان به اظهارنظر عجیب یکی از مسئولان سازمان لیگ برمی‌گردد که در توجیه ۹ میزبانی استقلال در ۱۰ هفته ابتدایی لیگ و اعتراض رویانیان گفته است: «ریاضی‌دان‌ها می‌دانند قرعه‌کشی لیگ چگونه انجام می‌شود.» مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید: "این کاری که دوستان در قرعه‌کشی لیگ و انتخابات فدراسیون انجام داده‌اند را نه ریاضی‌دان متوجه می‌شود نه فیلسوف و نه منجم! اما به نظر من بچه‌های مدرسه ابتدایی شهید اسفندیاری روستای صلاح‌الدین‌کلا که دهات خود ماست متوجه شده‌اند که این قرعه‌کشی به معلومات خیلی پیچیده و ریاضیات نیاز ندارد. شما مگر سیستم پیشرفته‌ای دارید که فقط ریاضی‌دان‌ها از آن سر در بیاورند؟ کل این قرعه‌کشی با مچاله کردن کاغذ و انداختن داخل تنگ انجام شد و چیز عجیبی نیست و نتیجه‌اش را هم همه دیدیم."

رویانیان می‌گوید: «کارهای سازمان لیگ و فدراسیون را به دقت رصد می‌کنم و حواسم به همه چیز هست. دوستان هم فکر نکنند که ما سکوت می‌کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391