برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: آقایان خودشان به من دلال معرفی کردند، می‌گویند چرا از مربی تیم ملی مشورت گرفته‌ای

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۴ — خبرآنلاین

رویانیان: باعث افتخار است باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس با مربیان ملی مشورت کند، زیرا فلسفه وجودی سرمربیان تیم های پایه ملی تعامل با باشگاه‌ها در جهت ارتقاء و پیشرفت جوانان و فوتبال ایران است. متاسفانه مطالبی در خصوص معرفی چهار بازیکن از تیم جوانان و امید به پرسپولیس مطرح می شود که باعث تاسف است.

محمد رویانیان

سردار محمد رویانیان با انتقاد از مطالب مطرح شده در زمینه جذب برخی بازیکنان امید و جوانان گفت: اگر یارگیری های پرسپولیس را اینچنین تعبیر می کنند، حتما چند روز دیگر هم می خواهند بگویند؛ هفت بازیکن تیم ملی را که در این فصل پرسپولیس به خدمت گرفته است، از طریق ساخت و پاخت با کروش بوده است.

رویانیان ادامه داد: چرا زمانی که چهار نفر از جوانان کشور را به خدمت می گیریم وارد فاز اتهام می شوید؟ من رسما اعلام می کنم که با کلیه بازیکنانی که از تیم جوانان گرفته ایم شخصا گفتگو کردم. من با آنها و خانواده هایشان نشست داشتم و بعد از چندین جلسه با آنها قرارداد بستم.

وی گفت: متاسفانه عنوان کردن جملاتی تحریک آمیز از مواردی است که آقایان مستمسک قرار دادند تا ذهن مدیران باشگاه‌ها را مشوش کنند که اگر لازم ببینم به تمامی مردم و رسانه‌ها اعلام می کنم که همین آقایانی که هم اکنون چنین صحبت هایی را مطرح می کنند کدام دلال‌ها را به من معرفی کردند تا از آنها بازیکن بگیرم و من محکم جلوی آنها ایستادم. حتی اگر لازم باشد اسامی دلالانی که همین آقایان به من معرفی کردند را اعلام خواهم کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در زمینه جذب بازیکن، خودم شخصا وارد عمل شدم. اگر کسی بتواند ثابت کند که یک ریال پول به دلالی داده باشم حاضرم بزرگترین مجازات‌ها را به جان بخرم ولی آقایان مدعی شما به من بگوئید چرا این دلالان را به من معرفی کردید؟!

رویانیان در ادامه با اشاره به زحماتی که یکی از مربیان تیم های ملی در جهت ارائه مشورت به وی متحمل شده است گفت: من به این مربی با اخلاق افتخار می کنم، او را دوست دارم و هر جا هم باشد از وی مشورت می گیرم.

وی ادامه داد: آرزو دارم برای برنامه های بزرگی که در باشگاه پرسپولیس داریم و همچنین در جهت توسعه فوتبال تیم های پایه با این مربی با ارزش و همچنین مربیان دیگر تیم های پایه ملی ارتباط تنگاتنگی داشته باشم و این کار را با افتخار انجام می دهم.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: اگر با مربیان تیم های ملی کشور ارتباط تنگاتنگ داشته باشیم آن وقت می توانیم به توسعه فوتبال ملی و ساختن جوانان ارزشی و برومند و باشگاه های حرفه ای و مولد افتخار کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391