برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اردوی صبای قم در ترکیه پایان یافت

پنجشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۳ — ورزش۳

تمرینات آماده سازی تیم فوتبال صبای قم در اردوی آماده سازی این تیم در ترکیه به پایان رسید تا صبای قم آماده نخستین دیدار خود با پیکان در لیگ جدید شود.

تیم صبای قم

تمرینات و اردوهای آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم در آستانه لیگ برتر دوازدهم فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس بعد از پایان هفت روز تمرین در اردوی تدارکاتی کشور ترکیه به پایان رسید و بازیکنان نیز به استراحتی کوتاه مدت رفتند.

صبایی‌ها همانگونه که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند و به دنبال کسب آمادگی لازم برای حضور در لیگ جدید هستند، تمرینات خود را برای حضور موفق در لیگ برتر دوازدهم فوتبال باشگاه های کشور از روز چهارشنبه هفته گذشته در ترکیه برگزار کردند و در فاصله هشت روز تا نخستین بازی خود به کشورمان بازگشتند تا مهیای دیدار با پیکان تهران در گام نخست لیگ دوازدهم شوند.

در حالی که شروع تمرینات تیم فوتبال صبای قم از روز هجدهم خرداد ماه بود، اردوی ابتدای فصل این تیم نیز از بیست و چهارم تا سی و یکم خرداد ماه به مدت یک هفته در سرعین اردبیل برگزار شد تا به نحو مطلوب برنامه‌های آماده‌سازی این تیم به انجام برسد.

از سوی دیگر با هماهنگی صورت گرفته از سوی مسئولان باشگاه، در آستانه دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور صبایی‌ها اردویی یک هفته را در کشور ترکیه برگزار کردند که در این اردو دو بازی بازی تدارکاتی و روزانه دو جلسه تمرین در راستای آمادگی جسمانی و هماهنگی تیمی و تاکتیکی در دستور کار مربیان این تیم بود.

صبای قم به مدت یک هفته در کشور ترکیه اردوی تدارکاتی خود را برگزار کرد و بازیکنان این تیم زیر نظر کادر فنی هر روز تمرین کردند که علاوه بر انجام تمرینات آماده‌سازی، بخش دیگری از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای کسب آمادگی بیشتر بازیکنان به منظور حضوری موفق در دیدارهای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، برگزاری بازی تدارکاتی و دوستانه بود که در اردوی صبای قم به انجام رسید.

برنامه های آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم در آستانه دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس از روز چهاردهم تیرماه در کشور ترکیه آغاز شد و صبا در این اردو که تا بیست و یکم تیرماه ادامه یافت، ادامه تمرینات آماده‌سازی خود را همراه با دو دیدار دوستانه به انجام رساند.

در اردوی صبا در کشور ترکیه تمام بازیکنان این تیم اعم از چهره‌های جدید، بازیکنان امید و بازیکنان فصل گذشته که قرارداد خود را تمدید کرده‌اند حضور داشتند و همگی به صورت منظم و بر اساس برنامه‌ریزی که از قبل انجام شده بود زیر نظر کادر فنی به انجام برنامه‌های آماده‌سازی پرداختند.

این در حالیست که با تلاشی که مدیریت باشگاه صبای قم انجام داده بود و با بررسی کارنامه و مشخصات بازیکنان جدید، تیم فوتبال صبای قم به دنبال تشکیل تیمی قوی‌‌تر در فصل جدید نسبت به فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال، ۱۲ بازیکن جدید به خدمت گرفته است تا با قدرت به مصاف حریفان برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391