برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کللی فر سرمربی ورفیعی سرپرست شاهین

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۸ — ورزش۳

در نشست با افراشته مدیر سیاستگذاری کلان شاهین، کللی فر و رفیعی سرمربی و سرپرست شاهین شدند .

تیم شاهین بوشهر

باشگاه شاهین بوشهر در حالی دست به انتخاب سرمربی و سرپرست تیم فوتبال خود زده که حدود۲۰ روز دیگر قرار است سهام این باشگاه در مزایده قانونی و از طریق دادگستری بوشهر در روز۲۸تیرماه به حراج گذاشته شود.

پس از آن که علی نعمتی توانست برای وصول مطالباتش سهام باشگاه را توقیف نماید، دادگاه رای به مزایده آن داد. در چنین شرایطی هر گونه نقل و انتقال و تغییرات مدیریتی در ثبت شرکت‌ها به ثبت نخواهد رسید و همه آنچه اکنون صورت گرفته را باید تنها « تغییراتی کاغذی» دانست که نیازمند ثبت قانونی است اما قانون اجازه آن را نمی دهد.

به گزارش گل مهرزاد رییسی نژاد مدیرعامل و مهرداد محمدپور رییس هیئت مدیره شاهین به همراه کللی فر و رفیعی در نشست با افراشته مدیرسیاستگذاری کلان شاهین شرکت کردند و ماحصل این نشست انتخاب کللی فر به عنوان سرمربی و رفیعی به عنوان سرپرست بود. مقرر گردید تمرینات شاهین از روز ۱۵تیرماه برگزار شود والبته این تیم هنوز بازیکنی را به خدمت نگرفته است و آنچه بهروان رییس سازمان لیگ به خبرنگار ما گفته حکایت از عدم ثبت قراردادها تا تعیین تکلیف بدهی‌ها دارد. او گفت« همین دیروز هتلی که بازیکنان شاهین در آن مستقر بوده اند رای بر طلب ۷۰۰میلیون تومانی خود از باشگاه گرفته. رقم بدهی های این باشگاه سرسام آور است و ما نمی توانیم اجازه ثبت نقل و انتقالات را بدهیم. تغییرات مدیریتی آنها هم هرگاه در ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید برای ما قابل قبول خواهد بود.» بدهی ۸میلیاردی شاهین باعث شده تا کمتر بازیکن مطرحی حاضر باشد پا به این تیم بگذارد و باید دید آنها برای جذب بازیکن چه تمهیدی خواهند اندیشید.

در میان این ابهام‌ها باید دید تیم بوشهری چه وضعیتی خواهد داشت. قرعه کشی لیگ آزادگان روز ۲۷تیرماه برگزار می شود و بازی‌ها از ۱۶خرداد کلید خواهد خورد. از هرگروه یک تیم مستقیم به لیگ برتر صعود می‌کند و تیم برنده جدال دوتیم دوم گروهها باید با تیم چهاردهم لیگ برتر روبرو شود و برنده آنها آخرین تیم جدول شانزده تیمی لیگ برتر را معرفی می کند.

مهران عالی پور مدیربرنامه چند بازیکن فصل قبل شاهین از فدراسیون فوتبال گلایه دارد. او می گوید« جمع طلب بازیکنانی که من ایجنت آنها هستم ، از باشگاه شاهین حدود دو میلیارد است. همه هم رای قطعی گرفته اند اما عزمی برای وصول آنها نیست. هربار به فدراسیون مراجعه می کنیم پاسخی دریافت نمی کنیم.» وی ادامه می دهد« هر دادگاهی اجرای احکام هم دارد اما کمیته انضباطی ما هر رایی صادر کرده بلاتکلیف مانده. من دوسال است به احترام مردم بوشهر صبر کرده ام اما بیش از این نمی توانم پاسخگوی بازیکنان باشم. آنها با من قرارداد بسته اند تا در چنین مواردی از حقشان دفاع کنم. تا هفته بعد صبر می کنم و اگر این مطالبات پرداخت نشد به ناچار به فیفا شکایت خواهم کرد و مسئولیت کسر امتیاز از شاهین هم متوجه مدیران باشگاه است که نمی خواهند بدهی‌ها را بپذیرند. کافی است اولین قرارداد سال جدید آنها ثبت شود تا مطمئن شوم فدراسیون برای اجرای رای اصرار ندارد. بلادرنگ به فیفا مراجعه می کنم»

با این ابهامات شاهین قرار است برای بازگشت مجدد به لیگ برتر تلاش کند. رییسی نژاد که رای به انحلال کانون هواداران باشگاه داده بود قصد دارد انتخابات این کانون که دوره قانونی آن سرآمده را بعد از آغاز تمرینات شاهین برگزار کند و این هم چالشی جدید خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391