برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: سید صالحی امروز به تبریز می آید،اگر مجبور شویم، پاداش بیشتر از سقف می‌دهیم

پنجشنبه، ۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۵ — ایسنا

مدیرعامل تیم تراکتورسازی تبریز گفت: توافقات اولیه با سید مهدی سید صالحی انجام شده است و این بازیکن پنج‌شنبه برای انجام توافقات نهایی وارد تبریز می شود.

محمد حسین جعفری

محمدحسین جعفری با اشاره به وضعیت فعلی تیم تراکتورسازی اظهار کرد: در حال حاضر تیم ما از بسیاری از تیم های لیگ برتر از هر لحاظ در پیش است و در شرایط بهتری نسبت روز های قبلی قراردارد. بدون ادعا، باید بگویم اکنون تیم ما یکی از بهترین تیم های لیگ است و دلیل ان هم حفظ ۸۰ درصد بازیکنان و جایگزین کردن بهترین بازیکنان لیگ به جای بازیکنان جدا شده است.

وی در ادامه با بیان این که تیمش در نقل و انتقالات از هیچ تیمی عقب نیست، در خصوص عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: در مورد عملکرد تیم در نقل وانتقالات هنوز زود است که قضاوت کنیم زیرا به جرات می توان بگویم که ما در بحث جذب یاران اصلی تیم از همه تیم های لیگ جلو هستیم و جایی برای نگرانی در این خصوص نیست. در بحث جذب بازیکن از هیچ تیمی عقب نمانده ایم و دلیل این همه شایعه در مورد عملکرد تیم در نقل و انتقالات هم این است که ما مثل بسیاری از تیم‌ها تبلیغات نمی کنیم و بدنبال فضای آرام و بدون حاشیه هستیم و انگیزه تبلیغات هم نداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه باشگاهش از تمامی سهمیه های لیگ برتری و آسیایی برای جذب بازیکن استفاده نکرده است، گفت: ما تاکنون از ۵ سهمیه لیگ برتری‌مان استفاده کردیم و از سهمیه آسیایی‌مان نیز استفاده نکردیم و دلیل آن هم این است که اگر در طول فصل مشکلی برایمان پیش آمد نمی خوایم مربی در تنگنا قرار بگیرد.

جعفری در خصوص بالا رفتن مبلغ قرار دادها نیز عنوان کرد: یکی از مظلومیت‌های تیم تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات این است که بعضی از تیم های حاضر در لیگ با کورس گذاشتن بر سر جذب بازیکن و پیشنهادهای میلیاردی موجب تاثیر بد بر روی سقف قراردادها شده و به برخی از تیم‌ها آسیب وارد کرده اند و در این روند تمی مثل ما نتوانسته است با شرایط ایده آلی که در نظر دارد وارد نقل و انتقالات شود.

وی در خصوص احتمال حضور سید مهدی سید صالحی در تیم تراکتورسازی تبریز نیز تصریح کرد: این بازیکن جزو گزینه های اصلی تیم است و می توان او را جزئی از تیم نیز بشمار آورد ولی ما بدلیل انجام نشودن توافقات نهایی این موضوع را رسانه ای نکردیم ولی پنج‌شنبه این بازیکن برای انجام توافقات نهایی وارد تبریز می شود.

وی در خصوص انتخاب اولیویرا برای تصدی نیمکت مربیگری این تیم نیز گفت: این مربی دارای افتخارات فراوانی است وبسیاری از فوتبال‌شناسان او را تایید می کنند و او توانایی به قهرمانی رساندن تیم را دارد ولی باز هم ما چشم بسته به سراغ این مربی نرفتیم بلکه با مشورت گرفتن از بسیاری مربیان با تجربه به این انتخاب رسیدیم.

جعفری در باره احتمال قهرمانی تراکتورسازی در فصل آتی نیز گفت: نباید در ذهنمان این عقیده را داشته باشیم که حتما در فصل بعد ما قهرمان هستیم چون فوتبال غیر قابل پیش بینی است ولی ما در پی قهرمانی هستیم و هدفمان هم بدست آوردن حداقل یک جام در فصل بعد است.

وی در پایان به موضوع رعایت سقف قراردادها اشاره کرد و افزود: ما تلاش می کنیم که سقف قرار داد را رعایت کنیم ولی اگر در مواردی هم مجبور شدیم که به ناچار از این قانون کمی جلوتر رویم آن موقع طبق اصل پاداش عمل خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391