برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسپانسر۹ میلیاردی استقلال شوخی است؟

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — گل

این اسپانسرخیلی راحت می توانست امتیاز تیمی داماش یا گهر زاگرس را با ۴تا ۵میلیارد بخرد و با ۴میلیارد هم تیمی متوسط ببندد و خود تیمداری کند تا بیشتر در بورس باشد!

تیم استقلال

سردار صلاحی با وعده جذب اسپانسر ۹ میلیاردی برای استقلال به عنوان معاون اقتصادی باشگاه منصوب شد. وعده ای که کمی کنکاش در اخبار این روزهای فوتبال ما نشان می دهد که باید در مورد آن با دیده تردید نگاه کرد. صلاحی که در دوران حضورش در پیام مشهد این تیم در زمره بی پول ترین‌ها بود در حالی چنین موضوعی را مطرح می‌کند اگر این اسپانسر قرار است یکسال کنار آبی‌ها باشد خیلی راحت می توانست امتیاز تیمی داماش یا گهر زاگرس را با ۴تا ۵میلیارد بخرد و با ۴میلیارد هم تیمی متوسط ببندد و خود تیمداری کند تا بیشتر در بورس باشد!

در دوران مدیریت عباس انصاری فرد فردی به عنوان محجوب به عنوان اسپانسر ۱۲میلیاردی پرسپولیس مطرح شد که بعدها مشخص گردید این یک شوخی بیش نبوده. حالا آیا صلاحی در عمل می تواند این امر را جامه عمل بپوشاند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391