برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طلب شکوری، انصاریان و طالب لو از شاهین پرید

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — گل

رییس کمیته انضباطی و دبیر ستاد مبارزه با تخلقات حرفه ای فوتبال با بررسی مدارک شاهین بوشهر اعلام کرده اند نیازی نیست مطالبات بازیکنانی که بالاتر از سقف قرارداد بسته اند پرداخت گردد.

حسن زاده و علیپور گفته اند نفرات مانند شکوری، طالب لو و انصاریان که قراردادهای بالای سقف داشته اند در صورت پیگیری طلب خود جریمه هم خواهند شد.گفته می شود طالب لو ۸۵۰ میلیون، شکوری ۶۵۰ میلیون، و انصاریان ۴۵۰ میلیون قرارداد بسته بودند. طالب لو هنوز ۳۷۱میلیون از شاهین طلب دارد این در حالی است که او در ابتدای فصل به گفته خودش ۵۰درصد قراردادش را دریافت نموده بود و حالا باقیمانده طلبش هم از سقف قرارداد -۳۵۰میلیون- بیشتر است!

طالب لو و شکوری اخیرا از کمیته انضباطی رای هم برای وصول مطالباتشان گرفته بودند اما علیپور مانع از پرداخت این مباغ خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391