برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۴ — جهان

بادستور سرمربی پرسپولیس یکی از دستیاران خوزه امروز به فیلمبرداری از تمرین پرسپولیس پرداخت.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰:۱۰ صبح امروز در ورزشگاه درفشی‌فر الی ۱۱:۱۰ برگزار شد و بازیکنان پرسپولیس ابتدا در جلسه‌ای با کادر فنی شرکت و سپس تمرینات خود را آغاز کردند.

در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به فوتبال با یک دروازه و فوتبال دست‌گرمی با داوری خوزه در نیمه زمین پرداختند.

* حدود ۴۰ هوادار امروز پشت درهای بسته بودند و همراه با مدرسه فوتبالی‌ها کریمی را تشویق می‌کردند.

* دستیاران خوزه در تمرین امروز ۳ نفر شدند یکی از آنها با دستور سرمربی پرسپولیس از تمرینات با حضور در روی سکوها فیلمبرداری کرد.

*محسن عاشوری امروز نقش پررنگتری در تمرین داشت به طوری که یک گروه از تمرین به او سپرده شد و عاشوری هم هر چند دقیقه گزارشی به خوزه می‌داد.

* در تمرین امروز خبری از چیذری بدنساز پرسپولیس نبود.

* سید جلال حسینی امروز با شکل و شمالی مانند سالهای گذشته در تمرین حضور داشت. وی کاملا موهای خود را از ته تراشیده بود.

* رئیس نیروی انتظامی منطقه شهر زیبا در تمرین امروز حضور داشت.

* غلامرضا رضایی در حاشیه تمرین امروز دچار مصدومیت شد که با فریادهای بلند احساس درد می‌کرد. خوزه با دیدن این صحنه بالای سر او حاضر شد و رضایی را به بیرون از زمین منتقل کرد. البته این بازیکن پس چنددقیقه به تمرینات برگشت.

* برای بنگر کیک تولدی در نظر گرفته شده بود که در پایان تمرین تولد این بازیکن جشن گرفته شد. هواداران نیز با دیدن کیک تولد بنگر در مقابل در ورزشگاه برای او شعر تولدت مبارک سر دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391