برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یادگار امام آماده دیدار تراکتور وسایپا ونمایندگان AFC

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۵ — گل

عمده مشکلات در حال بر طرف شدن است که در اولین بازی لیگ دوازدهم این تغییرات ملموس خواهد شد.

تیم تراکتورسازی تبریز

سید رضا تقیون مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجانشرقی در گفتگو با خبر نگار سایت گل در مورد بحث بلیت فروشی دیدار های تیم تراکتور سازی گفت : طی جلسه ای که برگزار شد باشگاه تراکتور سازی متعهد شد تا با توافق با شرکت الکارضایت این شرکت را برای لغو قرار داد قبلی موجود جلب وخود راسا اقدام به بلیت فروشی نماید ، تقیون در مورد ۱۸ مورد نواقصات یادگار امام که مسئولین afc مشخص کرده بودند نیزمی گوید : عمده اشکالات که مربوط به رختکنی وجایگاه خبرنگاران و.... اکثرا حل ویا در حال بر طرف شدن است که دراولین بازی لیگ دوازدهم این تغییرات ملموس خواهد شد ، در کل شرایط برای بازدید نمایندگان afc تقریبا در حال آماده شدن است .
کارت های خبر نگاری واعتبار آن برای بازی روز جمعه مورد دیگری بود که مسئول روابط عمومی هیات فوتبال توضیح داد : برای بازی روز جمعه مشکلی وجود ندارد ولی برای هفته سوم کارت های جدید صادر خواهد شد ونماینده گان رسانه های رسمی که شناخته شده هستند را به سازمان لیگ معرفی و تعدادی هم از لیست فصل گذشته خارج خواهند شد ودرخواست های جدید نیزمی تواند مورد بررسی قرار گیرد .

تقیون با اشاره به جلسه فردای مسئولین اجرای ذیزبط در انجام بازی‌ها عنوان کرد که هماهنگی لازم در این جلسه صورت خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن بازی برگزار شود .

تراکتور سازی روز جمعه سی ام تیرماه ۹۱از ساعت ۱۹/۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریزمیزبان تیم سایپای کرج خواهد بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391