برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تذکر منشوری به سرمربی تیم ملی

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۳ — بی باک

کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال ایران در تذکری به رئیس این کمیته خواهان رسیدگی به فعالیت یکی از سرمربیان تیم های ملی فوتبال شده و تاکید کرده که وی در معرفی چهار بازیکن به تیم فوتبال پرسپولیس نقش داشته است.

به نقل از مهر، پس از آنکه فهرستی از ۱۰۱ فرد مرتبط با نقل و انتقالات فوتبال به عنوان افراد ممنوع الفعالیت منتشر شد، مسئولان فدراسیون فوتبال واکنش های متفاوتی با این ماجرا داشتند و برخی تاکید کردند که در حال بررسی این فهرست هستند تا در صورتیکه افرادی به ناحق در این فهرست قرار گرفته اند تبرئه شوند.

اما با گذشته چند روز، نه تنها از تعداد این افراد کاسته نشد بلکه فهرست ۴۰ نفره جدیدی از افراد ممنوع الفعالیت در اختیار مهر قرار گرفت که از سوی کمیته رسیدگی به تخلفات فوتبال از هر گونه فعالیتی در فصل نقل و انتقالات محروم شده اند.

با این حال این پایان ماجرا نبود و در تازه ترین سندی که به دست مهر رسیده است، از سوی کمیته تخلفات رسیدگی به تخلفات حرفه ای سرمربی منتسب به یکی از تیم های ملی فوتبال متهم به نقش داشتن در معرفی چهار بازیکن به تیم فوتبال پرسپولیس شده است.

در این نامه تاکید شده که این سرمربی در معیت یک نفر از افراد ممنوع الفعالیت نسبت به معرفی چهار نفر از بازیکنان تیم ملی به نام های " الف - ز"، "ع - ج" ، س - آ" و "م.ح.ک" به باشگاه پرسپولیس اقدام کرده است. ضمن اینکه این کمیته اعلام کرده که بازیکنان فوق الذکر پس از مصاحبه در کمیته نظارت و بازرسی و ارائه توضیحات، قراردادشان بررسی و نسبت به ثبت یا عدم ثبت آن تصمیم گیری خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391