برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکست تراکتور مقابل قره باغ

پنجشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۹ — گل

تراکتورسازان در نیمه دوم توسط سید صالحی به گل دست یافت که داور آن را آفساید تشخیص داد .

بازی دو تیم تراکتورسازی و قره باغ که دیشب در کمپ پاتالیا برگزارشد نهایتا با تک گل نیمه اول قره باغ به پایان رسید .
تراکتور که با ترکیب مهدی ثابتی ، مرتضی اسدی ، قاسم دهنوی ، سید محسن حسینی ، احسان حاج صفی، فلاویو لوپز ، مصطفی اکرامی ، مهدی کریمیان ، میلاد فخر الدینی ، مهدی کیانی ، سید صالحی به میدان آمده بود در دقیقه ۱۱ گل خورد. زننده این گل جوادف بود.

با این گل خورده ، تراکتور تهاجمی تر شد و حملات خود را روی دروازه حریف شروع کرد. در دقیقه ۳۰ موقعیت گل برای سید صالحی و دهنوی به وجود آمد که با برخورد به بدن دفاع دفع شد . در دقیقه ۴۰ شوت سنگین حاج صفی توسط دروازبان قره باغ دفع شد . در دقیقه ۴۱ شوت فلاویو لوپز تیر دروازه حریف رالمس کرد و به بیرون رفت .
در نیمه دوم بازی تیم قره باغ به لاک دفاعی مطلق رفت و سعی داشت تک گل زده اش را حفظ نماید که البته دوبار جدی دروازه تراکتور را تهدید کرد که یکی توسط فروزان مهار شد و دیگری را سید محسن حسینی دفع نمود .
تراکتورسازان در نیمه دوم توسط سید صالحی به گل دست یافت که داور آن را آفساید تشخیص داد .

در این بازی محمد ابراهیمی ، محمد نصرتی ، محمد ایران پوریان و آنسلمو به خاطر مصدومیت در ترکیب تیم فرار نگرفتند و مهدی کیانی و فردین عابدینی به خاطر اعتراض به نحوه قضاوت داور کارت زرد گرفتند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391