برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیویرا: قول داده‌ام تمام تلاشم را برای موفقیت تراکتورسازی انجام دهم

دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۶ — مهر

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه همه می دانند درفوتبال دو ضربدر دو همیشه چهار نمی شود گاهی جواب سه می شود و گاهی پنج، گفت: تنها قولی که به هواداران می دهم این است که همه تلاشم را برای موفقیت تیم خواهم کرد.

آنتونیو اولیویرا

تونی اولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در گفتگو با سایت این باشگاه در خصوص آخرین وضعیت آماده سازی تیم فوتبال تراکتورسازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: تمرینات آماده سازی ما به دوقسمت اصلی تقسیم می شود. فاز اول تمرینات ما در تبریز انجام شد که بسیاری از بازیکنان تیم را که در تیم ملی بوده و یا هنوز به تیم نپیوسته بودند و همچنین بازیکنان خارجی خودمان را در اختیار نداشتیم.

وی درهمین خصوص افزود: قسمت دوم تمرینات ما با جمع شدن همه بازیکنان تیم و شکل گیری تیم اصلی دراردوی ترکیه آغاز شد، دراین اردو با وجود مصدومانی که داریم زیاد نتوانستیم تمرینات تاکتیکی انجام دهیم اما تمام تلاش خود را کرده ایم که علاوه بر کسب آمادگی بدنی، در کارهای تاکتیکی نیز برنامه های مد نظر خود را اجرا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درخصوص بازیکنان امید این باشگاه گفت: رفتار بازیکنان جوان ما بسیار خوب است ، آنها دوست دارند با تیم کار کنند و ما نیز دوست داریم آنها را داشته باشیم . مطمئن باشید تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آنها را به سطح بازیکنان با تجربه تیم برسانیم .

وی در خصوص بازیهای تدارکاتی تیم تراکتورسازی گفت : ما دوست داشتیم تعداد بازی های تدارکاتی بیشتری را انجام دهیم اما با توجه به اینکه در اردو تعدادی از بازیکنان خود را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم نمی توانستیم بازیهای دوستانه زیادی انجام دهیم .

اولیویرا در پاسخ به این پرسش که آیا قولی به هواداران می دهد؟ گفت : من همیشه عادت دارم در بیداری رویا ببینم . همه می دانند درفوتبال دو ضربدر دو درهمیشه چهار نمی شود گاهی جواب سه است و گاهی پنج ، من تنها قولی که می توانم بدهم این است که تمام تلاش و کوشش خود را برای موفقیت تراکتورسازی خواهم کرد و هیچگاه در این مسیر کوتاهی نمی کنم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391