برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش پرسپولیس به خبری که منتشر نشد

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۸ — افکارنیوز

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سعید شیرینی سرپرست دائمی پرسپولیس نیست.

تیم پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای نوشت:

" این روزها در باشگاه پرسپولیس در تلاش هستیم با همکاری جمعی از بزرگان تاریخ پرسپولیس این عزیزان پیشکسوت را در قالب اتحادیه، موسسه یا هر عنوان دیگری گرد هم بیاوریم تا با سازماندهی اصولی از این مجموعه، بازوی قدرتمندی برای هم افزایی، توسعه و رفع مشکلات باشگاه بسازیم.

هدف از تشکیل چنین مجموعه ای آن است که به جای اظهارنظرهای متفرقه و سلیقه ای ترتیبی اتخاذ شود تا اعلام مواضع و نظرات براساس هم اندیشی و منافع مشترک و در جهت مصالح پرسپولیس بزرگ صورت بگیرد و حتی این مجموعه می تواند ارکان باشگاه را مورد سوال قرار دهد. در این ارتباط امیدواریم که همه بزرگان در این خصوص اهتمام کامل بورزند تا در آینده ای نزدیک شاهد اتخاذ تصمیم های مشترک از سوی پیشکسوتان باشیم.

همچنین طی روزهای گذشته مطالبی در ارتباط با بحث سرپرستی تیم مطرح شده است. در این مدت هیچگاه اتفاق نیفتاد که مدیر عامل باشگاه اعلام کنند که آقای سعید شیرینی سرپرست دائمی تیم شده اند.

به نظر، بعضی برداشت های نادرست، منجر به برخی اظهارنظرهای تند شده است. این در حالی است که پیش از این نیز اعلام شد؛ آقای سعید شیرینی تا انتخاب سرپرست قطعی، با کمک آقای عاشوری این وظیفه را بر عهده گرفته اند.

بر همین اساس امیدواریم همه بزرگان مانند همیشه ضمن حمایت از پرسپولیس با چنین مواردی با سعه صدر برخورد کنند و در تشکیل مجموعه ای که محلی برای ابراز نظرها و طرح سوال های آنها باشد باشگاه را در صیانت از اعتبار و منافع پرسپولیس یاری برسانند.

ضمن آنکه در حال حاضر نیز آقای علی پروین، به عنوان نماینده پیشکسوتان در کنار مدیریت باشگاه قرار دارند و در امور مختلف و تصمیم سازی هایی که صورت می گیرد از مشورت ایشان استفاده می شود.

در مورد انتخاب سرپرست نیز باید عنوان شود که سرپرست تنها نماینده مدیر عامل در تیم است و در خصوص مسائل فنی نقش مهمی را ایفا نمی کند هر چند که برای انتخاب این پست نیز با آقای پروین مشورت خواهد شد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391