برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طرح جامع ورزشگاه نقش جهان تدوین می شود

یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۱ — ایمنا

طرح جامع ورزشگاه نقش جهان درمحدوده ۳۰۰ هکتار ظرف مدت یک ماه تدوین و در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان قرار می گیرد.

غلامحسین محمودیه معاون فنی مهندسی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: جلسه ای در دفتر فنی مهندسی اداره کل ورزش وجوانان اصفهان برای تدوین طرح جامع ورزشگاه نقش جهان درمحدوده ۳۰۰ هکتار باحضور نمایندگان استانداری، نمایندگان شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی کشور ومهندسین مشاوره پروژه تشکیل شد.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت ورزشگاه نقش جهان برای استان و ضرورت موضوع تاکید شد هرچه سریعتر طرح جامع ورزشگاه نقش جهان در محدوده ۳۰۰ هکتار تدوین شود که در این طرح اولویتهای ورزش استان با نظراداره کل ورزش وجوانان اصفهان ملاک عمل قرار گیرد.
معاون فنی مهندسی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان تصریح کرد: در محدوده طرح جدید پروژه هایی که در استان برای بحث زیرساختهای ورزشی بخصوص درحوزه قهرمانی و مسابقاتی مشکل دارند بعنوان اولویت اول مثل دوچرخه سواری، ورزش جانبازان ومعلولان ودریاچه قایقرانی شکل بگیرد.
وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با یک نگرش ورزشی، تفریحی به ورزشگاه نقش جهان نگاه می‌کند و به بحث ورزش همگانی و بحث جاده تندرستی و نشاط عمومی توجه ویژه ای شده و مقرر شد این پروژه با وجود کمپ ورزشکاران به بحث کمپینگ وسالنهای تمرینی مختص به رشته های مختلف چه رزمی وچه توپی توجه شود.
محمودیه اضافه کرد: مشاور طرح جامع ورزشگاه بزرگ باید ظرف مدت یک ماه طرح جامع ورزشگاه بزرگ را تدوین و در اختیار اداره کل قرار دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391