برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله یاوری به رویانیان:می خواهند از دین استفاده تبلیغاتی کنند، به علما و مراجع اطلاعات غلط داده اند

یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۴ — گل

مسئولان پرسپولیس می خواهند با قدرت کاذب کاری کنند تا لیگ عقب بیفتد و چرخشان بچرخد. تیم هایی که زود شروع کردند و به موقع همه کارشان را انجام دادند این وسط چه گناهی دارند

محمود یاوری

محمود یاوری سرمربی فجرسپاسی که تیمش باید در هفته های ابتدایی به مصاف پرسپولیس برود،نسبت به حرف هایی که محمد رویانیان در مورد عدم حضور پرسپولیس در بازی های لیگ زده به شدت واکنش نشان می دهد.

یاوری با اشاره به صحبت های رویانیان حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« متاسفانه خدمت علما و مراجع بد اطلاع دادند و گفتند قرار است وسط روز بازی‌ها برگزار شود در حالی که همه می دانند بازی‌ها قرار است ۲ ساعت بعد از افطار انجام شود و هیچ دلیلی بر روزه خواری و حرمت شکنی وجود ندارد. تازه تمرینات تیم‌ها هم حتی بعد از افطار است، اینها همه بهانه است تا تیمشان به هماهنگی برسد.»

او ادامه می دهد:« متاسفانه چون آنها پول زیادی می گیرند و خیلی هم برای تیمشان خرج کردند ، حالا که می بینند تیمشان عقب افتاده و دیر شروع کرده و دیر سرمربی آوردند ، می خواهند با استفاده از قدرت کاذبی که دارند اعمال نفوذ کنند. متاسفانه زورشان هم بیشتر است در حالی که قدرت حقیقی آئین نامه و قوانینی است که طبق آن فوتبال اداره می شود.»

سرمربی فجرسپاسی که از این موضوع به شدت عصبانی است می گوید:« مسئولان پرسپولیس می خواهند با قدرت کاذب کاری کنند تا لیگ عقب بیفتد و چرخشان بچرخد. تیم هایی که زود شروع کردند و به موقع همه کارشان را انجام دادند این وسط چه گناهی دارند؟ مگر سالهای قبل مراجع تقلید و علما نبودند؟متاسفانه دارند از دین استفاده تبلیغاتی می کنند. آنها چون زیاد خرج کردند و از ترس این که مبادا این همه هزینه نتیجه ندهد دارند سوء استفاده می کنند. تازه معلوم نیست این پول از کجا آمده که این همه هزینه کردند. فدراسیون اگر فدراسیون است و استقلال دارد باید اعمال قانون کند و از خودمحوری‌ها جلوگیری کند. آنها ۳۰ میلیارد هزینه کردند و ما ۳ میلیارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391