برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داریوش یزدانی پس از پیوستن به تیم بلوز آمریکا، یک روز سرمربی استقلال می شوم

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۲ — قدس آنلاین

یک روز پیش از ترک تهران به دفتر آقای رسولی نژاد رفتم وایشان را در جریان سفرم به آمریکا قراردادم. آقای رسولی نژاد از این قرارداد خیلی استقبال کرد و به من گفت که پس از جا افتادن در این تیم زمینه یک بازی دوستانه را با تیم بلوز آمریکا فراهم کنم

داریوش یزدانی

داریوش یزدانی عصر پنج شنبه تهران را به مقصد آمریکا ترک کرد تا به عنوان مربی_بازیکن در تیم بلوز آمریکا فعالیت کند. یزدانی پیش از ترک کشورمان در مصاحبه ای اختصاصی با قدس آنلاین گفت:" تیم بلوز آمریکا در لیگ دسته دو کشور آمریکا یعنی یک لیگ پایین تر از MSLفعالیت می کند. لیگ دسته یک آمریکا به نام USLشناخته می شود و سطح قابل قبولی در کشور آمریکا دارد." یزدانی در باره نحوه قراردادش با این تیم می گوید:" قراردادم دو ساله است. قرارشده فصل اول برای تیم بلوز بازی هم بکنم اما در فصل دوم فقط به عنوان مربی روز نیمکت این تیم می نشینم." یزدانی پیش از ترک تهران با چند تن از اهالی فوتبال از جمله احمد رسولی نژاد نیز مشورت کرده است:" پیش از ترک تهران با چند تن از اهالی ورزش گفت گو کردم که آقای رسولی نژاد نیز یکی از آن‌ها بود. یک روز پیش از ترک تهران به دفتر آقای رسولی نژاد رفتم وایشان را در جریان سفرم به آمریکا قراردادم. آقای رسولی نژاد از این قرارداد خیلی استقبال کرد و به من گفت که پس از جا افتادن در این تیم زمینه یک بازی دوستانه را با تیم بلوز آمریکا فراهم کنم. پیش از مشورت با آقای رسولی نژاد نزد آقای آیت اللهی هم رفتم و با ایشان نیز گفت و گو هایی پیرامون سفر به آمریکا انجام دادم. صحبت هایی هم با آقای خلیل صالحی، مدیرعامل سابق باشگاه برق شیرازو آقا کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا داشتم که ایشان نیز درجریان ریز قرارداد من قرار دارند." یزدانی درباره مدرک مربیگری اش هم توضیحاتی داد:" بنده مدت‌ها است شرکت در کلاس های مربیگری را آغاز کرده ام و اکنون دارای بالاترین مدرک مربیگری در فوتبال هستم. دوست دارم روزی برگردم و سرمربی استقلال بشوم. سعی می کنم در کشور آمریکا به تجربیات لازم برسم. آرزویم سرمربیگری در استقلال است و دوست دارم روی به این مهم دست یابم." یزدانی که این مصاحبه را عصر پنج شنبه با قدس آنلاین انجام داده بود در پایان صحبت هایش گفت:" از همه استقلالی‌ها و به خصوص همشهری هایم می خواهم برایم دعا کنند تا نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران باشم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391