برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زادمهر: قرار بود برای سرپرستی با من صحبت کنند

چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۹ — گل

بعضی‌ها به پرسپولیس می‌آیند تا چیزی از این تیم ببرند ولی بعضی‌ها می‌آیند تا چیزی به این باشگاه بدهند وبرای پیشکسوتان پرسپولیس هیچ چیزی به اندازه موفقیت این باشگاه ارزشم

محمد زادمهر

نتخاب سعید شیرینی به عنوان سرپرست پرسپولیس با شدیدترین انتقادها از سوی پیشکسوتان پرسپولیس مواجه شده.

حالا خیلی‌ها منتظرند تا محمد رویانیان در تصمیم خود تجدیدنظر کند. محمد زادمهر پیشکسوت و سرپرست سابق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرآنلاین در خصوص انتقادهای اخیر قدیمی‌های پرسپولیس از انتخاب شیرینی می‌گوید:«‌ راستش را بخواهید زیاد دوست ندارم وارد این بحث‌ها شوم ولی آنچه که در مکتب شاهین و پرسپولیس به ما یاد داده‌اند این است که همیشه قدردان بزرگترها و پیشکسوتان باشیم. بعضی‌ها به پرسپولیس می‌آیند تا چیزی از این تیم ببرند ولی بعضی‌ها می‌آیند تا چیزی به این باشگاه بدهند و فکر می‌کنم برای پیشکسوتان پرسپولیس هیچ چیزی به اندازه موفقیت این باشگاه ارزشمند نیست.»
زادمهر یکی از گزینه‌های جدی سرپرستی پرسپولیس بود. او در پاسخ به این سوال که آیا مسوولان باشگاه به صورت رسمی از شما درخواست کردند که سرپرست این تیم شوید می‌گوید:«‌ اجازه بدهید در مورد خودم بحثی نداشته باشم ولی قرار بود با من برای سرپرستی صحبت کنند. من بحثی در مورد خودم ندارم ولی باید بگویم که پیشکسوتان پرسپولیس برای این باشگاه خون دل خورده‌اند و اعتقاد شخصی من است که در تمامی پست‌های باشگاه فقط باید قدیمی‌های پرسپولیس حضور داشته باشند.»

زادمهر در قسمتی از حرف‌هایش می‌گوید:«‌ باشگاه پرسپولیس در طول تاریخ رئیس فدراسیون داشته، کاپیتان تیم ملی داشته، بهترین بازیکن سال آسیا داشته و افتخارات زیادی را همین نفرات به دست آورده‌اند. آیا واقعا در تاریخ فوتبال شخصیتی مثل حسین کلانی تکرار خواهد شد؟ امثال کلانی آنقدر بزرگ و با شخصیت هستند که حتی پست ریاست ورزش هم برای آنها کوچک است. محمد پنجعلی کاپیتان منتخب آسیا بود ولی الان چه کسی از او استفاده می‌کند؟ علی پروین پرافتخارترین شخصیت فوتبالی ایران است ولی چه استفاده‌ای از او می‌شود؟ من معتقدم که در جای جای این باشگاه فقط باید از قدیمی‌ها و پیشکسوتان استفاده شود.»

زادمهر در پایان حرف‌هایش می‌گوید:« پرسپولیس متعلق به امثال محمدخانی‌ها،‌ پیوس‌ها، کاشانی‌ها، آشتیانی‌ها و غیره است. این پرسپولیس به خاطر کردار و رفتار چنین شخصیت‌هایی به اینجا رسیده نه این آقایانی که سابقه‌ای در این باشگاه ندارند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391