برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایمون زاید: مسئولان پرسپولیس قول شماره ۹ را به من داده بودند

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۲ — جام‌نیوز

مهاجم لیبیایی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «من قبل از اینکه از ایران خارج شوم. از باشگاه پیراهن شماره ۹ را در خواست کردم و باشگاه هم اعلام کرد با دادن آن به من مشکلی ندارد.»

ایمون زاید و تیم پرسپولیس

ایمون زاید به ایران می آید یا نه؟ این سؤالی است که این روزها طرفداران پرسپولیس از هم می پرسند. او علی رغم قرارداد داخلی که با پرسپولیس بسته، به دلیل خریدهای فراوان تیمش در خط حمله چند شدنش از پرسپولیس وجود دارد. با این حال خود زاید که در حال تدارک جشن ازدواج خواهرش است، این مسئله را تکذیب می کند:

* بالاخره به ایران می آیی یا نه؟
- خیلی عجله دارید برای دیدنم؟ من طبق قولی که به مسئولان پرسپولیس دادم، بعد از جشن ازدواج خواهرم به ایران می آیم و مذاکرات نهایی ام را با پرسپولیس انجام می دهم.

* اما شایعه مذاکره و حضو تو در تیم ذوب آهن شنیده می شود.
- من از این موضوع اطلاعی ندارم.

* احتمالاً با مدیر برنامه هایت صحبت کرده اند.
- شاید این یک پیشنهاد عادی باشد. من با پرسپولیسی‌ها قرار داد داخلی امضا کرده ام و مذاکره نهایی را هم به زودی انجام می دهم. تصور اینکه در ایران برای تیمی جز پرسپولیس بازی کنم برایم سخت است.

* اما خرید های پرسپولیس نشان می دهد که شاید تو جایی در این تیم نداشته باشی.
- این نظر شماست. اگر آنها مرا نمی خواستند، قبل از مرخصی با من مذاکره نمی کردند. من به پرسپولیسی‌ها قول داده ام و بین ما حرف هایی رد و بدل شد. شما چرا به ماجرا حرفه ای و مثبت نگاه نمی کنید؟ باشگاه برای موفقیت دنبال کسانی رفته که فکر می کنند می توانند برنامه‌ها را جلو ببرند. قرار نیست همه در ترکیب باشند و کسانی هستند که حکم کلید تیم در لحظات مورد نیاز را دارند. هر کلید برای اتاقی جدید، این می تواند تیم را در هر زمان آماده نبردی نو کند.

* پیراهنی که برای پوشیدن آن با باشگاه به توافق رسیده بودی، به کریم انصاری فرد رسید، خبر داری؟
- نمی دانم و در این باره هم چیزی نشنیده ام من قبل از اینکه از ایران خارج شوم. از باشگاه پیراهن شماره ۹ را در خواست کردم و باشگاه هم اعلام کرد با دادن آن به من مشکلی ندارد. این مسئله برای من ناراحت کننده نیست، چون شماره پیراهن در زمین بازی نمی کند.

* توان مبارزه با رقیبانت در پرسپولیس را داری؟
- هر چقدر حریفت بهتر باشد، توانایی های شما بیشتر نمایان می شود این می تواند به ما در فصل آینده کمک کند. بگذارید روز یکشنبه که به ایران آمدم. با باشگاه مذاکره کنم و بعد صحبت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391