برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: دوست دارم در خدمت پرسپولیس باشم، از انتخاب اجباری هرندی راضی‌ام

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۳ — مهر

مدیرعامل باشگاه داماش با بیان اینکه "اگر شرایط به گونه‌ای باشد که از داماش جدا شوم دوست دارم به صورت جدی در خدمت پرسپولیس باشم"، گفت: جای رویانیان بودم اجازه نمی‌دادم مانوئل ژوزه در دربی روی نیمکت بنشیند.

امیر عابدینی

امیرعابدینی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال این باشگاه و عملکرد شاگردان هرندی در پنج هفته اول لیگ برتر به خبرنگار مهر گفت: ما سال گذشته را با شرایط خاصی پشت سر گذاشتیم و برای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر نیز تیم را براساس بی پولی باشگاه بستیم. درهمین راستا با بازیکنانی قرارداد بستیم که باور داشتند فوتبال ارزشمندتر از هر چیزی حتی پول است به همین دلیل ۷۰ درصد از بازیکنان فعلی تیم داماش بومی هستند.

وی درهمین خصوص افزود: این بازیکنان زمانی که باشگاه بی پول بود پای تیم ایستادند و قراردادهای خود را بدون کوچکترین توقعی امضا کردند.

امیدوارم مالکان جدید از تیمداری در گیلان دلزده نشوند
عابدینی درخصوص مالکان جدید باشگاه داماش تصریح کرد: امیدوارم اتفاقات در باشگاه داماش به گونه‌ای رقم نخورد که ما دوباره دچار حادثه و مشکل شویم، چون در حال حاضر مالکیت جدید باشگاه از تیم به خوبی حمایت می‌کند اما امکان دارد که در آینده مالک جدید باشگاه از تیمداری در استان گیلان دلزده شود.

وی تصریح کرد: قرار بود که مسئولان استان زمین در اختیار مالکان جدید باشگاه، برای ساختن کمپ داماش و یکی از ورزشگاهای شهر رشت را در اختیار ما قرار دهند تا کیفیت آن را بالا ببریم اما این موضوع هنوز تحقق پیدا نکرده است البته هنوز در این خصوص زمان داریم و نمی‌توانیم در مورد عملکرد مسئولان قضاوت کنیم.

چون بی پول بودم مجبور به انتخاب هرندی شدم اما از او راضی‌ام
مدیرعامل باشگاه داماش در پاسخ به این پرسش که "آیا به دلیل بی پولی امید هرندی را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردید و حالا که اوضاع مالی باشگاه بهبود پیدا کرده امکان تغییر وی وجود دارد؟"، گفت: ما به دلیل آنکه پیش از شروع فصل پول نداشتیم باید به کسانی اعتماد می‌کردیم که پول در درجه دوم اهمیت برای آنها می‌بود که امید هرندی به عنوان یک مربی بومی این شرایط را داشت.

وی در همین خصوص افزود: من تا به امروز از عملکرد هرندی راضی هستم و او انتظارات ما را برآورده کرده است. امیدوارم در ادامه رقابت‌های لیگ برتر نیز به همین شکل بتواند به کار خود ادامه دهد.

هدف ما قرار گرفتن در جایگاه پنجم یا ششم لیگ است
مدیرعامل باشگاه داماش در پاسخ به این پرسش که "سطح انتظارات واقعی هواداران داماش از این تیم در رقابت‌های این فصل باید چه باشد؟"، اعلام کرد: ما در فصل قبل گفتیم که می‌خواهیم جزو تیم‌های مطرح لیگ باشیم و در رقابت‌های این فصل لیگ برتر نیز به گونه‌ای تیم را بسته‌ایم که در همان سطح خواهیم بود یعنی هدفگذاری ما این است که در پایان رقابت‌های لیگ برتر در جایگاه پنجم یا ششم جدول قرار بگیریم، البته توان ما نیز بیشتر از این نیست.

نیاز به جذب سه بازیکن جدید داریم
وی از نیاز تیم فوتبال داماش گیلان به بازیکنان جدید یاد کرد و گفت: ما در نیم فصل برای حل مشکلات خود تیم را تقویت خواهیم کرد و در همین راستا قرار است سه بازیکن جدید در خطوط حمله، میانی و دفاع جذب کنیم.

فکر نمی‌کردم پرسپولیس را بتوانیم شکست دهیم
"هنگامی که تیم داماش مقابل تیم پرسپولیس ۱۰ نفره شد فکر می‌کردید قادر به شکست پرسولیس باشید؟"، عابدینی به این پرسش خبرنگار مهر نیز چنین پاسخ داد: هنگامی که تیم ما ۱۰ نفره شد فکر نمی‌کردم که بتوانیم پرسپولیس را شکست دهیم، چون شرایط ایجاب می کرد تیم پرسپولیس از ۱۰ نفره شدن تیم ما نهایت استفاده را ببرد و فشار را بیشتر کند تا بازیکنان ما در اثر این فشار خسته شوند. من تعجب می‌کنم که چرا تیم پرسپولیس در نیمه دوم به ما حمله نکرد؟

بازیکنانی جذب شده‌اند که هویت پرسپولیسی ندارند
وی در خصوص اینکه چرا تیم پرسپولیس به این حال و روز افتاده است، گفت: من شادابی و نشاط را در بازی بازیکنان پرسپولیس ندیده‌ام. شرایط بازی کردن یک بازیکن در پرسپولیس و استقلال به گونه‌ای است که همواره استرس همراه بازیکن خواهد بود، چون هواداران همواره انتظار برد از تیم محبوب خود دارند و این بازیکنان زمانی که با شکست روبه‌رو می شوند خود را بدهکار مردم می‌دانند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در همین خصوص تاکید کرد: بنابراین گزینش بازیکنانی که قرار است جذب استقلال و پرسپولیس شوند باید سخت باشد، چون این بازیکنان باید بتوانند از نظر روحی با شرایط این دو تیم تطبیق پیدا کنند اما متاسفانه وقتی بازیکنانی را که هرچند نام بزرگ دارند اما هویت پرسپولیس ندارند را دور هم جمع کنیم وضعیت تیم به شکل امروز می‌شود.

بزرگ‌ترین اشتباه مانوئل ژوزه
عابدینی در خصوص عملکرد مانوئل ژوزه اظهار داشت: مانوئل مربی بزرگی است اما بزرگترین اشتباه وی این بود که با توجه به محدودیت زمانی که برای آماده سازی تیم پرسپولیس داشت همه کمک مربیان خود را از خارج از ایران آورد و به یک مربی ایرانی به عنوان کمک خود اعتماد نکرد. متاسفانه همه اطرافیان وی با فوتبال و لیگ ایران غریبه هستند.

جای رویانیان بودم اجازه نمی‌دادم ژوزه در دربی روی نیمکت بنشیند
وی در پاسخ به این سئوال که "تا چه زمانی از مانوئل ژوزه باید حمایت کرد؟"، گفت: در شرایط فعلی من اگر به جای رویانیان بودم مانوئل ژوزه را برکنار کرده و در این خصوص با وی تعارف نمی‌کردم. حتی اجازه نمی‌دادم که وی برای بازی دربی نیز روی نیمکت تیم بنشیند چون اگر پرسپولیس مقابل استقلال شکست بخورد مشکلات این تیم چند برابر خواهد شد.

پرسپولیس در دربی با مانوئل کار خیلی سختی دارد
عابدینی در خصوص دیدار پرسپولیس - استقلال در هفته ششم لیگ برتر تاکید کرد: پرسپولیس با مانوئل برای بردن دربی کارخیلی سختی را پیش رو دارد، پرسپولیس با این مربی نتیجه نخواهد گرفت و باید نسخه‌ای دیگر برای این تیم پیچید. البته در شرایط فعلی جایگزین کردن یک مربی خارجی دیگر نیز فایده‌ای ندارد، چون آن مربی نیز مانند مانوئل نیاز به زمان دارد.

در مقطع فعلی درخشان گزینه خوبی برای هدایت پرسپولیس است
مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه حمید درخشان بهترین گزینه در شرایط فعلی برای هدایت این تیم است، افزود: باید به مربیان داخلی برای هدایت پرسپولیس اعتماد کرد. درمقطع فعلی حمید درخشان گزینه خوبی برای هدایت پرسپولیس است. وی همواره در شرایط بحرانی روی نیمکت تیم پرسپولیس نشسته و توانسته به اوضاع تیم سرو سامان دهد.

وی افزود: این مربی ایرانی روی نیمکت پرسپولیس در مقاطع مختلف زمانی جانشین مربیان بزرگی مانند استانکو، گده، مت کوویچ بوده و در این خصوص پیشینه لازم را دارد.

نمی‌توانم از پرسپولیس دست بکشم
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعه بازگشتش به این باشگاه گفت: با این بردی که مقابل پرسپولیس بدست آوردیم نه رویم می‌شود با رویانیان جلسه بگذارم و نه او مرا تحویل خواهد گرفت! پیش از دیدار تیم‌های داماش و پرسپولیس به سمت نیمکت تیم پرسپولیس رفتم و با کادر فنی و بازیکنان این تیم دست داده و دقایقی کوتاه گفتگو کردم که این کار به مذاق هواداران داماش خوش نیامد و نسبت به این حرکت من اعتراض کردند و حتی هنگامی که می‌خواستم از تونل ورزشگاه به رختکن تیم بروم یکی از هواداران داماش توهین خیلی بدی به من کرد.

عابدینی افزود: هواداران داماش باید به یاد داشته باشند که من یک زمانی مدیر این باشگاه بودم و هشت یا نه سال عمر خود را به پای این باشگاه گذاشتم و پیش از آن نیز در کنار بزرگان پرسپولیس فوتبال بازی کرده‌ام. اگرچه من در باشگاه داماش مسئولیت مستقیم دارم و این باشگاه را مانند فرزند خود پرورش دادم اما به دلایلی که گفتم نسبت به پرسپولیس نیز عرق خاصی دارم. هواداران داماش باید به این باور برسند که امثال من نمی‌توانند از پرسپولیس دست بکشند.

دوست دارم درخدمت پرسپولیس باشم و به رویانیان کمک کنم
مدیرعامل باشگاه داماش تصریح کرد: متاسفانه هوادار عادت به تمامیت خواهی کرده و فکر می‌کنند که اگر فردی دو فرزند دارد نباید یکی از آنها را دوست داشته باشد. در فوتبال احتمال هر چیزی وجود دارد. اگر شرایط به گونه‌ای باشد که از باشگاه داماش جدا شوم خیلی دوست دارم به پرسپولیس برگشته و به طور جدی درخدمت این تیم باشم تا بتوانم به مدیر زحمتکشی مانند رویانیان کمک کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391