برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی:با رویانیان رودربایستی دارم

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۸ — بی‌باک‌نیوز

قویدل گفت: من پس از شنیدن خبر رفتن عابدینى تعجب کردم و با ایشان تماس گرفتم مگر اتفاق خاصى افتاده که این حرفها بیرون آمده، که متوجه شدم اصرار آقاى رویانیان در کار است

امیر عابدینی

امیرعابدینى و بهرام قویدل مدیرعامل و مالک باشگاه داماش در برنامه با ورزش شبکه باران حضور پیدا کردند و درباره ى سیاست هاى آینده ى خود اظهار نظر کردند.
در ابتدا عابدینى ضمن تشریح مراحل واگذارى باشگاه به گروه صدرا تقریبا از همه ى افرادى که به نوعى در گذشته او آنها انتقاد کرده بود تشکر نمود و سعى در برافراشتن پرچم صلح نمود!
وى تاکید که تیم با آوردن یک بازیکن برزیلى و یک کره اى قصد تقویت تیم را داریم تا فصل بعد که حتما خیال آسیایى شدن داریم و دورنماى بزرگترى را دنبال میکنیم. مردم خیالشان راحت باشد و نام داماش تغییر نخواهد کرد.
در ادامه قویدل دوباره بر سورپرایز شدنش پس از دیدن شور و شوق فراوان مردم تاکید کرد و گفت: اگر این هیجانات را نمى دیدم شاید تیم را انتقال میدادم! اما در رشت همه ى افکارم به هم ریخت و دیگر هیچ چیز را عوض نمیکنم. من لذت بردم که شب بازى با پیکان چگونه آن همه جمعیت در عرض کمتر از ده دقیقه بدون هیچ حاشیه اى ورزشگاه را خالى نمودند! من پس از خوردن گل اول از پیکان نا امید شدم و به چاوشى پیغام دادم هر کس گل بزند دو میلیون مى دهم، نمى دانستم که قرار است پنج گل بزنیم!
شاه بیت صحبت ها،درباره رفتن عابدینى به پرسپولیس بود، قویدل گفت: من پس از شنیدن خبر رفتن عابدینى تعجب کردم و با ایشان تماس گرفتم مگر اتفاق خاصى افتاده که این حرفها بیرون آمده، که متوجه شدم اصرار آقاى رویانیان در کار است، هر دو عزیز از دوستان و از من بزرگتر هستند و من نمى توانم در برابرشان اظهار نظر کنم، ولى این را بگویم که من به امید عابدینى آمدم و به ایشان اختیار تام داده ام و هر چه ایشان بخواهند انجام مى دهم و از این تربیون اعلام مى کنم که به شدت خواهان ماندن مهندس هستم.
عابدینى که در برنامه ورزش و مردم گفته بود در داماش می ماند این بار در نظری متفاوت در این باره افزود: ما باید توقعات رویانیان را بر آورده سازیم و ایشان از دوستان من هستند و نباید به گونه اى باشد که موجب نارحتى اش شود. راستش مشکل اصلى رو در بایستى ما با آقاى رویانیان است و من باید در گفتگوى دو نفره مشکل را حل کنم.
قویدل درباره اعضاى هیات مدیره گفت: آقاى پور مختار، عضو کمیسیون اصل نود، آقاى جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس، مهندس عابدینى و من خواهیم بود، که البته یک نفر دیگر هم به آن اضافه خواهد شد.
عابدینى هم خبر از تشکیل کمیته فنى باشگاه داد که قرار است در آن پورحیدرى، کریم باقرى، هرندى و چند نفر که در آینده به اعلام مى شوند از اعضایش خواهند بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391