برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدمهدی ابطحی: فوتسال کشور به آرامش نیاز دارد

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۵ — ایسنا

سیدمهدی ابطحی می‌گوید فوتسال کشور در حال حاضر نیاز به آرامش دارد.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری در خوزستان اظهارکرد: تیم ما حدود ۱۵ روز است که تمرینات خود را به صورت مستمر انجام می‌دهد و اکنون بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی در شرایط خوبی به سر می‌برند.

وی خاطرنشان‌کرد:‌ قرعه‌کشی مسابقات انجام شده و قرار است رقابت‌ها ۱۲ مردادماه آغاز شود ولی هنوز به صورت قطعی به ما اعلام نکرده‌اند که مسابقات چگونه و با چه تعداد تیم انجام می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری افزود: سیاست باشگاه بر این است که در این فصل از بازیکنان بومی بیشتر استفاده کنیم و جاهای خالی را نیز با این بازیکنان پر کنیم.

وی ادامه‌داد: احمد ملاعلی تا نیم‌فصل نمی‌تواند برای ما بازی کند و دو بازیکن دیگرمان نیز از ما جدا شده‌اند. اگر بازیکنان بومی در حد و اندازه‌ی این بازیکنان پیدا کنیم آن‌ها را به بازیکن غیربومی ترجیح می‌دهیم.

ابطحی تصریح‌کرد: اکنون دو بازیکن بومی استان را به ترکیب تیم اضافه کرده‌ایم و سعی داریم سطح آمادگی آن‌ها را بالا ببریم تا بتوانند نیازمان را برطرف کنند و دیگر نیازی به بازیکن غیربومی نداشته باشیم. ما تنها یک جای خالی داریم که سعی می‌کنیم آن هم بازیکن غیربومی تاثیرگذار و با اخلاق باشد.

وی ادامه‌داد: اگرچه باشگاه ملی‌حفاری برای کسب مقام قهرمانی و نتایج خوب برنامه‌ریزی کرده است ولی مسایل اخلاقی در اولویت‌ کار قرار داده شد و ما نیز با تکیه بر این سیاست پیش می‌رویم.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری با بیان این‌که برخی تیم‌ها به هر قیمتی به دنبال قهرمانی می‌باشند، افزود: سال گذشته به وضوح شاهد این موضوع بودیم. اکنون باوجود این‌که تیم‌ملی به بازیکنان جوان و باتجربه رو آورده است ولی بازهم نتیجه نمی‌گیرد زیرا تیم‌های مطرح ما برای رسیدن به موفقیت راه‌هایی را در پیش گرفته‌اند که عواقب خوبی برای فوتسال ملی‌مان نداشته است و ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391