برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشکر AFC از ایران بابت میزبانی

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۲ — قدس آنلاین

الکس سوسی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، از اعلام آمادگی ایران برای برگزاری دومین کنگره علم و فوتبال در سال ۲۰۱۳ تشکر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزاری دومین کنگره بین المللی علم وفوتبال را به نفع توسعه فوتبال در آسیا دانست.

در متن این نامه آمده است: توسعه فوتبال مهمترین دغدغه فیفا و کنفدراسیون‌های زیرمجموعه‌اش است. کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این باره تلاش می‌کند و توسعه فوتبال یکی از اهداف اصلی این کنفدراسیون تعریف شده است. این امر سالها طول می کشد و میسر نمی شود مگر با حمایت فدراسیون های عضو که باید همه توانشان را برای توسعه فوتبال به کار گیرند. فدراسیون‌ها باید از همه پتانسیل موجودشان استفاده کنند تا بتوانند در این راه گام بردارند.

در این راه واینکه فدراسیون فوتبال ایران می خواهد درسال ۲۰۱۳ دومین کنگره بین المللی علم و فوتبال را برگزار کند، کنفدراسیون فوتبال آسیا لازم می داند این تلاش را ارج نهد و از فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری این کنگره تقدیر و تشکر کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام حمایت همه جانبه خود از برگزاری این کنگره، اعلام می دارد که سه سخنران را در زمینه های علم ورزش، مربیگری فوتبال و فوتبال پایه ، به تهران خواهد فرستاد.

AFC امیدوار است تا ایران همواره در برگزاری چنین مواردی پیشرو باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391