برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر رسانه‌ تیم فوتبال مس: لیدرهای مس همیشه حامی تیم هستند

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۶ — ورزش۳

مدیر رسانه‌ تیم فوتبال مس کرمان گفت: هواداران همیشه یار و یاور یک تیم هستند و هواداران و لیدرهای مس نیز در کنار این تیم بودند و از مس در همه شرایط حمایت دارند.

تیم مس کرمان

عباس آقاملایی با اشاره به اینکه یکی از رسانه‌های استان کرمان با تیتر اینکه مسی‌ها در راه بازگشت از تبریز از هواپیما جا ماندند، اظهار داشت: انتشار این مطالب کذب بیش از هر مسئله‌ای شعارهایی مانند امانت‌داری و رعایت اخلاق را زیر سئوال می‌برد.

وی بیان داشت: بر‌اساس برنامه قبلی پرواز تیم از تبریز به تهران ظهر چهارشنبه را ساعت ۱۲ و پنج دقیقه باید انجام شود، اما به دلیل وضعیت بد جوی شهر تبریز و وزش باد و توفان‌های شدید تمام پروازهای این فرودگاه از بامداد روز چهارشنبه کنسل شد.

آقاملایی عنوان کرد: با وجود حضور تمام نفرات تیم و اعضای کادر فنی از ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه همان روز در فرودگاه بین‌المللی تبریز هیچ یک از این پروازها انجام نشد.

وی افزود: جالب آن که این خبرگزاری از خواب ماندن بازیکنان تیم خبر داده و می‌گوید خواب رفتن بازیکنان به دلیل قطع برق بازی شب گذشته و به طول انجامیدن زمان بازی صورت گرفته است.

آقاملایی عنوان کرد: در صورت تداوم انتشار مطالب کذب از سوی این خبرگزاری باشگاه صنعت مس از آن‌ها شکایت می‌کند.

وی همچنین در مورد انتشار اخباری مبنی بر درگیری وی با چند لیدر تیم ‌گفت: هواداران همیشه یار و یاور یک تیم هستند و هواداران و لیدرهای مس نیز در کنار این تیم بودند و از مس در همه شرایط حمایت داشته‌اند، درگیری خاصی نبوده و تنها یکی از لیدرهای تیم که‌ این روزها در همه امور دخالت دارد، قصد داشت تا با ورود در حیطه کاری من به من تفهیم کند که بر‌اساس سلایق و علایق او از این پس حرکت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391