برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی احمدی درباره سینا عشوری: احترام بزرگترها در این فوتبال مرده !

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۵ — گل

با سینا عشوری هردو با هم در یک زمان تکل زدیم که با احترام به نظر اقای بخشی زاده باید بگوییم در مورد من کمی سخت گیرانه عمل کرد که مستوجب دریافت کارت زرد دوم نبودم .

تیم سپاهان

علی احمدی با ده سال حضور در ذوب اهن وقتی شرایط ادامه کار را در این تیم مهیا ندید دعوت زلاتکو کرانچار را لبیک گفت و راهی تیم سپاهان شد .مدافع کرمانی تیم سپاهان در شهراورد نصف جهان،وقتی در خط هافبک دفاعی به بازی گرفته شد در نیمه دوم از سوی سعید بخشی زاده داور مسابقه با دریافت کارت زرد دوم که همراه با درگیری فیزیکی با سینا عشوری شد از زمین مسابقه بیرون رفت . وی در باره اهم اتفاقات این دربی و اخراجش گفت ؛

جریان دربی به نفع سپاهان

هر مسابقه دربی شرایط خاص خودش را دارد ، شما دیدید جریان این دربی کاملا بسود تیم سپاهان بود . و زدن چهار گل موید همه نکات برتری این دیدار به نفع تیم سپاهان تلقی می‌شد . ذوبی‌ها در طول ۹۰ دقیقه فقط دو الی سه موقعیت داشتند . در بقیه اوقات انان بدنبال توپ می دویدند .

از برد در دربی هم خوشحالم و هم ناراحت

از برد قاطعی که در این دربی ان هم با چهار گل نصیب تیم سپاهان شد بسیار خوشحال هستم اما از اینکه ذوب اهن نایب قهرمان اسیا را به این روز انداختند بسیار ناراحتم . من اکنون با تعصب به پیراهن سپاهان نسبت به تعهدی که به این تیم دارم تمام سعی و کوشش خود را برای موفقیت این تیم انجام می دهم اما بهر حال در طول ده سال فوتبالم در تیم ذوب اهن با تمامی خاطرات شیرین و تلخش به افتخاراتی در سطح اول فوتبال ایران واسیا رسیدم اینکه الان میبینیم بهترین تیم اسیا را به چه روزی در اوردند واقعا بهت زده و مغموم هستم بخدا گاهی اوقات اشک در چشمانم حلقه می زند . ذوب اهن را اقایان کار نابلد در راس هیئت مدیره این تیم از عرش به فرش رساندند .

طلب دارم اما شکایت نکردم

از تیم ذوب اهن مبلغی را طلبکارم ، اما شکایت نکردم ، بقیه بازیکنان که از ذوب جداشدند شنیدم به کمیته انضباطی شکایت کردند اما من هنوز در این خصوص اقدامی نکردم . بهرحال این حق طبیعی بازیکنان است که مطالبات گذشته شان را دریافت کنند . اما مدیران این تیم می خواهند دامن بزنند به یکسری "ادله واهی" مانند اینکه شما در فصل گذشته چون اعتصاب کردید مشمول جریمه شده اید . سوال من اینجاست وقتی پدر یک خانواده نتواند مایحتاج منزلش را تامین کند .ایا بقیه اعضاء خانه برایش " تره خورد می کنند " ؟اینکه نشد حرف . با تمام سختی‌ها و مشقت‌ها مرد ومردانه بازی کردیم . و هیچگونه کم و کاستی برای این تیم بجا نگذاشتیم .با همه نداری‌ها ساختیم و تیم را در رده ششم جدول نگه داشتیم ، پس چرا الان در اول فصل از چهار بازی چهار باخت نصیبشان شد ؟ چه کسی جواب اینهمه افت و نزول را می دهد .

حق ذوب اهن باخت بود

ما در طول این دربی با انالیزی که کادرفنی از ذوب اهن داشتند به موقع حمله و دفاع کردیم ، و توانستیم با یک بازی حساب شده و منطقی ذوب اهن را ببریم . بچه‌ها اگر کمی هم دقت بخرج می دادند شاید گلهای بیشتری نیز به ثمر می رساندیم .

داور سخت گیرانه کارت داد

با سینا عشوری هردو با هم در یک زمان تکل زدیم که با احترام به نظر اقای بخشی زاده باید بگوییم در مورد من کمی سخت گیرانه عمل کرد که مستوجب دریافت کارت زرد دوم نبودم .در هر صورت قسمت این بود که در این مسابقه اخراج شوم .

احترام به بزرگترها در فوتبال مرده !

مدافع شماره ۵ سپاهان وقتی بخاطر تکل برروی پای عشوری با کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شد ، بازیکن ذوب اهن با بلند شدن از زمین فی البداهه یقه پیراهن علی احمدی را گرفت و مراتب اعتراضش را به علی احمدی نشان داد . وقتی از احمدی در پایان مسابقه پرسیدیم عشوری همبازی سابقت از شما معذرت خواهی کرد یا خیر ؟ گفت:احترام کوچکترها به بزرگترها در این فوتبال مرده ! به یاد ضرب المثلی افتادم که می گویند " در حوضی که ماهی نداره قورباغه سپهسالاره " بهر حال در بازی فوتبال برخورد وجود دارد اینکه بعد از ان هرکسی بخواهد طرف مقابل را مورد هجوم و یورش خود قرار دهد که سنگ رو سنگ هم بند نمی شود . اگر من مستوجب کارت قرمز بودم او نیز باید کارت قرمز می گرفت .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391