برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار کمیته انضباطی

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۱ — بی باک

کمیته انضباطی آخرین آرا و احکام درباره تخلفات و شکایات رسیده به این کمیته را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این آرا و احکام به شرح زیر است:

*محرومیت دو جلسه ای و جریمه نقدی برای یحیی گل محمدی

جلسه رسیدگی به شکایت محمود زاده مسئول لیگ آزادگان علیه یحیی گل محمدی سرمربی تیم صبای قم، که چندی پیش در گفت و گو با رسانه‌ها مسایلی را در خصوص پاک شدن اخطارها در لیگ یک و حواشی آن مطرح کرده بود روز سه شنبه ۲۷ تیر۹۱ در محل کمیته انضباطی برگزار شد. در این جلسه فریبرز محمودزاده مسئول لیگ یک خواستار ارائه دلیل و مستندات از سوی گل محمدی شد اما سرمربی تیم صبای قم عنوان کرد که مطالب گفته شده از سوی وی مربوط به دو فصل پیش است و قادر به ارائه مدارک و مستندات نیست. در نتیجه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گل محمدی را به دلیل اظهار نظر خلاف مقررات و خلاف واقع و تحریک آمیز علیه مقامات رسمی فدراسیون و سلامت رقابتهای لیگ یک، به مدت دو جلسه از همراهی تیمش و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت بیست میلیون ریال محکوم کرد. لازم است رای صادره قطعی است.

*جریمه نقدی دو باشگاه تراکتورسازی وسایپا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه تراکتور سازی را به پرداخت بیست و نه میلیون ریال و باشگاه سایپا را به پرداخت نه میلیون ریال جریمه محکوم محکوم کرد. در پی تخلفات سوی تماشاگران منتسب به تیم تراکتورسازی در دیدار این تیم و سایپا ، از سوی کمیته انضباطی این باشگاه به پرداخت مبلغ بیست میلیون ریال و هر یک از دو تیم تراکتور و سایپا به دلیل سه دقیقه تاخیر در ورود به زمین به صورت جداگانه به پرداخت مبلغ نه میلیون ریال جریمه محکوم شدند.لازم به ذکر است که رای صادره قطعی است.

*جریمه نقدی باشگاه دو باشگاه استقلال تهران و آلومنیوم هرمزگان

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای زیر را در خصوص تاخیر در ورود به زمین تیم های استقلال تهران، آلومینیوم هرمزگان در هفته اول لیگ برتر برابر با ۳۰/۴/۹۱ صادر شد. طبق گزارش های داور و نماینده ناظر دیدار بازی استقلال و آلومینیوم هر یک از تیمهای استقلال تهران و مس سرچشمه به ترتیب چهار و سه دقیقه تاخیر در ورود به زمین داشته اند و بر همین اساس استقلال دوازده میلیون ریال و آلومینیوم هرمزگان به پرداخت مبلغ نه میلیون ریال محکوم شدند.

*جریمه نقدی مس کرمان

رای کمیته انضباطی در خصوص تاخیر در ورود به زمین تیمهای سپاهان اصفهان و مس کرمان مورخ ۳۰/۴/۹۱ صادر شد. طبق گزارشهای داور و نماینده ناظر، تیم مس کرمان در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شده است و بر همین اساس این تیم به پرداخت نه میلیون ریال محکوم شد. لازم به ذکر است آرا صادر شده قطعی است.

*جاسم کرار، بازیکن آزاد اعلام شد

جاسم کرار به دلیل طلب بخشی از مبلغ باقیمانده از قرار داد نیم فصل ۹۱-۹۰ از تیم شاهین بوشهر شکایت و ضمن آن خواستار شده بود که بر اساس مقررات به عنوان بازیکن آزاد شناخته شود. بر همین اساس کمیته انضباطی با بررسی شکایت، جاسم کرار را به عنوان بازیکن آزاد اعلام کرد. ضمن آنکه در خصوص دعوی مطالبه وجه وقت جداگانه تعیین و ابلاغ خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391