برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله: هیات فوتبال گیلان را دروغگو خطاب نکنید

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۱ — گل

اینکه استادیوم تحت قرار داد داماش برای برگزاری رقابتهای لیگ ورزشگاه شهید عضدی می باشد که هم دارای امکانات بهتر و نیز در داخل شهر واقع شده که برای تماشاگران بسیار مقبول تر است .

در پی اظهارات سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مبنی بر نادرست بودن ادعای مسولین هیات فوتبال گیلان در مورد آماده نبودن ورزشگاه سر دار جنگل رشت قربانعلی الماسخاله ریس هیات فوتبال استان گیلان در پاسخ گفت :مدتی است که با تلاشهای اداره ورزش و جوانان استان گیلان در صدد آماده ساری استادیوم سردار جنگل مطابق با استانداردها و معیارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم و ایرادات این ورزشگاه در شرایطی که به زودی نمایندگان این کنفدراسیون به میهن عزیزمان سفر خواهند کرد در حال برطرف شدن است به همین جهت و در پاسخ به اظهار نظر سرپرست محترم باشگاه پرسپپولیس که عنوان نمودند چمن و سکو های ورزشگاه سر دار جنگل هیچ مشکل برای برگزاری دیدار دو تیم داماش و پرسپولیس ندارد . باید بگویم که برای برگزاری یک مسابقه فوتبال لیگ برتر صرفا داشتن سکو و چمن کافی نیست و بخشهای اتاق کنترل دوپینگ – جایگاه خبرنگاران – جایگاه ویژه – جایگاه استقرار دوربینهای پخش زنده – منابع آب گرم برای استحمام بازیکنان نیز لازم است که متاسفانه این بخشهای استادیوم سردارجنگل در حال تعمیر می باشد و تا یکماه آینده نمی تواند میزبان رقابتهای فوتبال باشد .ضمن اینکه استادیوم تحت قرار داد داماش برای برگزاری رقابتهای لیگ ورزشگاه شهید عضدی می باشد که هم دارای امکانات بهتر و نیز در داخل شهر واقع شده که برای تماشاگران بسیار مقبول تر است .


به همین جهت از کسانی که می کوشند با لابیهای غیر ورزشی این مسابقه را به استادیوم سردار جنگل منتقل کنند انتظار داریم که در ماه مبارک رمضان هیات فوتبال گیلان را که متولی فوتبال مردم استانی فرهیخته و ورزش دوست است دروغگو خطاب نکنند .

حال چگونه مسولین پرسپولیس انتظار دارند باشگاه داماش از امتیاز میزبانی خود بی بهره بوده و اجازه برگزاری بازی در ورزشگاه خانگی خود را نداشته باشد .ضمنا عکسهای موجود از آخرین وضعیت ورزشگاه سردازجنگل که در تاریخ ۲۶ مرداد تهیه و در اختیار خبرگزاریها قرار گرفته گواهی دیگری بر ادعای این هیات مبنی بر نا آماده بودن ورزشگاه سردار جنگل است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391