برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دومین پرونده انضباطی لیگ برتری گهر

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۵ — گل

بازیکن آزاد هستم و به هر تیمی خواستم می توانم بروم. دوستان در باشگاه گهر نمی دانستند قانون حق را به من می دهد و نصف مبلغ قرارداد را هم می گیرم.

میثم امیری و تیم گهر زاگرس

مدافع فصل گذشته نفت آبادان با اتفاق جالبی روبرو شده است. میثم امیری می گوید« ده سال است دارم در سطح اول فوتبال ایران بازی می کنم. از فجر سپاسی و زیر نظر آقای پیروانی کارم را شروع کردم و هیچگاه هم دچار حاشیه نشده ام اما این فصل با عقد قرارداد با گهر زاگرس مسائلی دیدم که تا کنون ندیده بودم»

او ادامه داد« روزهای آخر نقل و انتقالات که چند پیشنهاد داشتم گهری‌ها تماس گرفتند و به اصرار مرا به اردوی تیمشان بردند. بر سر رقم قرارداد توافق کردیم و قراردادم روز آخر نقل و انتقالات در دفتر هیئت فوتبال لرستان ثبت شد. از فردای آن که نقل و انتقالات تمام شده بودم آقایی که تازه به فوتبال آمده و حتی مقررات و قوانین را هم نمی داند شروع کرد به تزهای جدید دادن. او می گفت باید رقم قراردادت را کم کنی و گرنه اسم تو را در لیست قرار نمی دهیم تا یکسال دور از فوتبال باشی. می گفت با مسئولین هیئت ارتباط خوبی داریم و قراردادت را پاره کرده ایم و آنجا هم اسم تو را از دفتر خارج می کنیم! خدا پدر و مادر بهاروند رییس هیئت را بیامرزد که وقتی به او زنگ زدم و ماجرا را گفتم گفت: من با دشمنم هم این کار را نمی کنم و آخرتم را نمی فروشم. او مکتوب برای سازمان لیگ نوشت که قراردادم ثبت رسمی شده است.»

امیری تصریح کرد« از طریق وکیلم کار را پیگیری کردیم و ماده ۶قانون نقل و انتقالات می گوید اگر باشگاهی پس از ثبت رسمی قرارداد نام بازیکن را در لیست قرار نداد ، باشگاه متخلف شناخته می شود و ۵۰ درصد مبلغ قرارداد جریمه می شود. بازیکن هم آزاد است و می تواند به هر تیمی برود.حالا دادخواستم را جهت دریافت ضرر و زیان به کمیته انضباطی داده ام و خودم هم بازیکن آزاد هستم و به هر تیمی خواستم می توانم بروم. دوستان در باشگاه گهر نمی دانستند قانون حق را به من می دهد و نصف مبلغ قرارداد را هم می گیرم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391