برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفر به نفر با بازیکنان ذوب آهن در شهرآورد اصفهان، صادقیان بهترین، بوژوویچ بدترین

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۲ — ایمنا

شب گذشته ذوب آهن در حالی مغلوب سپاهان شد که عملکرد دروازه بان این تیم اصلاً رضایت بخش نبود.

تیم ذوب آهن

تیم فوتبال ذوب آهن شب گذشته در حالی که فقط در ۱۵ دقیقه ابتدایی، داربی را در دست داشت و پس از این دقایق توپ و میدان را در اختیار سپاهان قرار داد با ۴ گل متحمل شکست تلخی برابر سپاهان شد.
ذوب آهنی‌ها در حالی که از ضعف خط دفاع خود رنج می‌برند در حمله نیز به دلایل مختلف از جمله غیبت قاسم حدادی فر به خصوص در عمق زهر دار نشان نمی‌دهند.
دارکو بوژوویچ(۳.۵):
او به هیچ توپی نه نگفت و هیچ عکس العمل زیبایی نیز در طول مسابقه از او ندیدیم ضمن اینکه او روی گل‌های اول، دوم و چهارم مقصر بود. عملکرد نه چندان مطلوب بوژوویچ در ۴ بازی اخیر لیگ برتر شاید کادر فنی ذوب آهن را مجاب کند تا از مسعود همامی در درون دروازه استفاده کند.
سعید عبدالله پور(۳.۵):
عبدالله پور روی گل اول سپاهان به همراه سینا عشوری، حمید شفاعت و بوژوویچ مقصر بود همچنین در صحنه گل سوم نیز توپ از او رد شد و در نهایت توسط نویدکیا به گل سوم بازی تبدیل شد.
حمید شفاعت(۴):
شفاعت که تنها روی گل اول سپاهان مقصر بود به همراه صلصالی زوج خط دفاعی ذوب آهن بودند و به طبع تیمی که ۴ گل می‌خورد خط دفاعی‌اش عملکرد خوبی نداشته است.
سینا عشوری(۴):
گل اول و دوم سپاهان با ضربه‌های سر تامینی و جالوویچ به ثمر رسید. آنها ضربه سری که تبدیل به گل شد را از روی سر سینا عشوری به ثمر رساندند البته عشوری در کل بازی بسیار دونده تر از سایر بازیکنان ذوب آهن بود.
محمد صلصالی(۴.۵):
کاپیتان ذوب آهن در ۲ بازی اول تیمش به عنوان هافبک دفاعی به کار گرفته شد اما در بازی با استقلال و سپاهان در خط دفاع در کنار حمید شفاعت به کار گرفته شد و می‌توان گفت شب بی اشتباهی را پشت سر گذاشت. البته کری‌های او با خلعتبری نیز از نکات جالب داربی بود.
پیام صادقیان(۶):
صادقیان بهترین بازیکن ذوب آهن در داربی بود، او به خصوص در ۱۵ دقیقه آغازین بازی عملکرد خوبی داشت و دریبل‌های ریزی در کناره‌های زمین داشت. همچنین نزدیکترین بازیکن به سپاهان بود.
اسماعیل فرهادی(۵):
فرهادی مانند رجب‌زاده به جز یکی دو صحنه موقعیتی به وجود نیاوردند و شاید اگر این ۲ مانند صادقیان و مسلمان دونده در خط حمله ظاهر می‌شدند وضعیت ذوب آهن بهتر از این بود.
محسن مسلمان(۵):
مسلمان تنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی درخشان ظاهر شد و در ادامه به مانند سایر بازیکنان عملکرد رضایت بخشی نداشت. البته او نیز مانند صادقیان از بهترین‌های ذوب آهن در خط حمله بودند و اگر حمله‌ای داشتند روی سرعت این ۲ بازیکن به وجود می‌آمد.
ابراهیم محمدی(۵):
دفاع چپ ذوب آهن بهتر از همتای خود در سمت راست خط دفاع ذوب آهن کار کرد و می‌توان گفت بهترین عملکرد را در بین مدافعان ذوب آهن داشت.
فرشاد بهادرانی(۴):
از فرشاد هیچ چیز در این بازی ندیدیم و می‌توان گفت بار هافبک دفاعی بیشتر بر دوش سینا عشوری بود. بهادرانی نسبت به بازی با استقلال خیلی افت کرده بود.
مهدی رجب زاده(۵):
رجب زاده در کنار مسلمان، صادقیان و فرهادی در خط آتش ذوب آهن به عنوان با تجربه‌ترین آنها بود و در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی فقط خوب کار کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391