برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فرد: از جنس آقای گلهای قبلی نیستم

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۸ — گل

پرسپولیس تیمی است که در مسیر تحول حرکت می کند. وقتی تغییرات زیاد باشد، برای هماهنگی نیاز به زمان است.

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد مهاجم پرسپولیس بعد از ناکامی در دوهفته اول لیگ گفت: من در هر فصل برای زدن گل اول دچار وقفه شده ام ولی وقتی گل اول را می زنم موتورم گرم می شود.کریم انصاری فرد با بیان این مطلب افزود: شرایط من در سال قبل هم اینطور بود ولی در نهایت آقای گل شدم. در چند سال اخیر همیشه جزو چهار گلزن برتر بودم. تیم خوبی هم داریم و به نتایج دلخواه خواهیم رسید.
وی ادامه داد؛ می گویند در پرسپولیس آقای گل هایی آمده اند که دیگر خوب گل نزده اند، من می خواهم خلاف این را ثابت کنم. در این ارتباط تردیدی ندارم و موفق خواهم شد.

آقای گل فصل گذشته لیگ با بیان اینکه بازی با گهر درود یک بازی متفاوت خواهد بود، تصریح کرد: حضور هواداران جلوه دیگری به این بازی می دهد و ما بی صبرانه منتظر حضورشان هستیم. از اینکه آنها را در ورزشگاه خواهیم دید خوشحال هستیم. بدون شک حضور آنها انگیزه خاصی به ما خواهد داد و باعث دلگرمی تیم می شود، دوست دارم دل آنها را شاد کنیم.مهاجم پرسپولیس در ادامه گفت: بازی با فجر سپاسی را باید فراموش کنیم و درس های آنرا به یاد داشته باشیم. آینده، روبروی ما قرار دارد. نباید می باختیم اما به هر حال در فوتبال باخت هم وجود دارد و این یک فاجعه نیست.تیم هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید هم گاهی با شکست های سنگین روبرو می شوند. ما هم شرایط خاصی داریم. ابتدای فصل است و تیم‌ها شکل واقعی خود را پیدا نکرده اند.
وی ادامه داد: پرسپولیس تیمی است که در مسیر تحول حرکت می کند. وقتی تغییرات زیاد باشد، برای هماهنگی نیاز به زمان است. مثلا خود من فقط با آقازمانی در سایپا همبازی بوده ام. البته با بچه های دیگر در تیم ملی کار کرده ام ولی به هر حال پرسپولیس یا یک ترکیب جدید و با تفکرات متفاوتی این فصل را شروع کرده است.انصاری فرد در پایان گفت: پرسپولیس تیم قدرتمندی است. تمام آنچه در حال حاضر به آن نیاز داریم، آرامش است. اگر همه پشت هم باشیم با حمایت هواداران پرسپولیس به تیمی بدل می شود که هیچکس جلودارش نخواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391