برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرش مقابل همشهری هایش غایب است

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۰ — قدس آنلاین

تحقیق‌ها نشان می دهد که به احتمال زیاد امین منوچهری و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانی مقابل همشهری هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.

تیم استقلال

استقلال یکشنبه این هفته در کرمان میهمان تیم مس است. این بازی برای هردوتیم از اهمیت فراوانی برخوردارخواهد بود. آبی‌ها به دنبال تدام پیروزی و مس درپی بیرون آمدن از بحران. درآستانه این بازی مهم گمانه زنی‌ها درباره ترکیب اصلی استقلال به نقطه اوج رسیده است. سوال های زیادی را می توان درباره ترکیب استقلال پرسید اما مهم ترین آن این است که از خود بپرسیم زوج خط حمله آبی‌ها کدام بازیکنان هستند؟ این سوال ما را به سوی اردوگاه آبی کشانده است و تحقیق‌ها نشان می دهد که به احتمال زیاد امین منوچهری و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانی مقابل همشهری هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.امیر قلعه نویی بعد از بازی با ذوب آهن از نحوه عملکرد این مهاجم ابراز ناراحتی کرده است و حتی دور از ذهن نیست که این بار آرش حتی در میان ۱۸ بازیکنی که مسافر کرمان می شوند قرارنداشته باشد. البته بازی خوب میثم بائو در آن دقایقی که به میدان آمد نیز یکی از دلایل بیرون آمدن آرش از ترکیب اصلی است. مهاجم استقلال طی ۳ بازی آغازین لیگ یک گل هم نزده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391