برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرتضی اسدی : همراه مصیبت دیدگان هستیم، مارا در غم خود شریک بدانید

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۹ — گل

تصمیم دارم به سهم خود نسبت به یاری به زلزله زدگان اقداماتی انجام دهم .

مرتضی اسدی

زلزله مرگبار روز شنبه در شهر های اهر،ورزقان وهریس در استان آذربایجانشرقی که هزاران نفر را بی خانمان وبیش از سیصد کشته ونزدیک سه هزار مجروح بجا گذاشت واقعه تلخی بود که دل همه هموطنان عزیز را به درد آورد .

سایت گل بعنوان اولین رسانه ورزشی که این اتفاق را بلا فاصله اطلاع رسانی کرد ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این سانحه گفتگوی کوتاهی ترتیب داده با مرتضی اسدی کاپیتان تراکتور سازی که از نظرشما می گذرد .

مرتضی اسدی که در روز اتفاق در تهران به سر می برده و تمرینات تیم اش نیز به دلیل وقوع زلزله تعطیل شد در مورد روز حادثه می گوید : وقتی با بچه های تیم تماس گرفتم از شدت حادثه با خبر شدم و دیروز( یکشنبه ) که به تبریز رسیدم از نزدیک مسائل را دنبال کردم وبرنامه ریزی انجام دادم تا بتوانیم از نزدیک در کنارمصیبت دیده گان باشیم ولی ظاهرا بدلیل وضعیت راه های ارتباطی شرایط را مناسب ندیدند و تصمیم دارم به سهم خود نسبت به یاری به زلزله زدگان اقداماتی انجام دهم .

اسدی با اشاره به تمرین روز یکشنبه این تیم می گوید : درست است که باید ما هم به تمرینات ادامه دهیم ومیزان آماده گی مان حفظ کنیم ولی باور کنید هیچ کس دل ودماغ تمرین نداشت وهمه تحت تاثیر این اتفاق تلخ بودند خصوصا اینکه اکثر بچه‌ها به همراه خانواده خود درلحظات وحشتناک موج زلزله که در تبریزهم بوقوع پیوست قرار داشتند .کاپیتان تراکتور سازی در مورد اقدامات خود جهت یاری به هموطنان می گوید : از طرف خود یک ماشین از مواد غذایی واولیه تهیه کرده ام که امروز قرار است ارسال شود وامید وارم به سهم خود هر کمکی که از دستمان برمی آید برای هم وطنان عزیز در اختیار بگذاریم ، این مصیبتی بود که دل یک ملت را بدرد آورد وهمه را در این غم شریک کرد ، از طرف خود ومجموعه بازیکنان از طریق شما به همه خانواده های داغدارتسلیت عرض کرده برای بازماندگان صبروشکیبای از خدواند متعال خواستارم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391