برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرتضی اسدی: بازی نکردن نصرتی به خاطر مصدومیت است

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۸ — گل

نصرتی بازیکن بزرگی است که می‌تواند به تیم کمک کند ولی فکر می‌کنم مصدومیتی که قبل از شروع بازی‌ها دچار آن شد باعث گردید که با این وضعیت مواجه شود.

محمد نصرتی

محمد نصرتی، مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی از چهار دیداری که این تیم در لیگ برتر انجام داده است، فقط در یک بازی آن هم در دقایقی کوتاه به میدان رفته و زوج دفاع میانی تراکتور را مرتضی اسدی و محسن حسینی تشکیل داده‌اند.

اسدی که بازوبند کاپیتانی تراکتور را هم بر بازو دارد، در مورد بازی نکردن نصرتی می‌گوید: «من فکر می‌کنم دلیل بازی نکردن او مصدومیت و عدم آمادگی کامل از لحاظ بدنی باشد. نصرتی بازیکن بزرگی است که می‌تواند به تیم کمک کند ولی فکر می‌کنم مصدومیتی که قبل از شروع بازی‌ها دچار آن شد باعث گردید که با این وضعیت مواجه شود. در ضمن او قبل از شروع مسابقات چند روزی با تیم تمرین نکرد ولی باید بگویم که نصرتی بازیکن تأثیرگذاری برای تراکتور محسوب می‌شود.»

اگر قرار باشد نصرتی به ترکیب اصلی برگردد، از بین اسدی و حسینی یک نفر باید روی نیمکت بنشیند. از اسدی در این خصوص سئوال می‌کنیم که او می‌گوید: «من یک بازیکن هستم و در این مورد حرفی ندارم. در ضمن باید بگویم سرمربی تصمیم می‌گیرد که چه کسی در ترکیب ثابت قرار بگیرد.»

اسدی در پایان حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند: «تیم ما رفته‌رفته شکل واقعی خود را به دست می‌آورد. ما در چهار بازی گذشته یک تیم کامل نبودیم و در هر بازی چند غایب داشتیم ولی در آخرین بازی ترکیب تیم تقریباً کامل بود و توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. مطمئن باشید تراکتور امسال هم مدعی قهرمانی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391