برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تغییرات در کمیته داوران فدراسیون فوتبال، مسعود مرادی گزینه جانشینی حسین عسگری

جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۵ — قانون

از کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدت‌ها است که خبر می‌رسد فریدون اصفهانیان با حسین عسگری اختلاف پیدا کرده و باید شاهد تغییر و تحولاتی در این کمیته باشیم.

مسعود مرادی

از کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدت‌ها است که خبر می‌رسد فریدون اصفهانیان با حسین عسگری اختلاف پیدا کرده و باید شاهد تغییر و تحولاتی در این کمیته باشیم.
به گزارش سایت گل، اصفهانیان نمی‌تواند در کنار عسگری کار کند، به همین خاطر نام اعضای پیشنهادی خود یعنی مسعود مرادی، محمد فنایی، اسماعیل صفیری و رضا غیاثی را به هیات رییسه فدراسیون داد تا آنها در مورد آمدن این افراد تصمیم بگیرند.
گویا هیات رییسه فدراسیون هم تشکیل جلسه داده و با اعضای پیشنهادی اصفهانیان موافقت کرده است اما این تمام ماجرا نیست چرا که با آمدن اعضای جدید، دپارتمان داوری زیر نظر آنها باید فعالیت کند اما حسین عسگری که تجربه نشان داده با مرادی میانه خوبی ندارد، با شنیدن این خبر واکنش منفی نشان داده و گفته است که نمی‌تواند با این افراد کار کند.

از طرفی هم به غیر از غیاثی، افراد دیگر نیز چندان تمایل به ماندن عسگری ندارند. با توجه به شرایط پیش آمده و اختلاف طرفین به نظر می‌رسد که عسگری کارش در دپارتمان داوری تمام شده است. همچنین رضا غیاثی نیز تمایلی به کار کردن با نفرات جدید ندارد. اگر شرایط به همین نحو پیش برود، به طور حتم وقتی طی هفته جاری حکم افراد جدید خورده شود، عسگری با کمیته داوران خداحافظی کرده و جای خود را به نفر جدیدی می‌دهد.
می‌توان حدس زد که با رفتن عسگری چه کسی جای او را می‌گیرد. شواهد نشان می‌دهد که تنها گزینه انتخابی برای این پست مسعود مرادی خواهد بود البته مرادی و فنایی از مسوولان فدراسیون و همچنین اصفهانیان اختیار تام خواسته‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391