برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاشوری رفت، درخشان می آید

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۱ — گل

حمید درخشان که رابطه بسیار نزدیکی با امیرعابدینی دارد گزینه اصلی مدیریت پرپسولیس برای حضور در پست کمک مربی است

حمید درخشان

محسن عاشوری دستیار ایرانی مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پرسپولیس از سمت خود استعفا داد.
به گزارش سایت گل عاشوری علت این تصمیم را مشکلات شخصی عنوان کرده است ، اما به نظر می رسد این یک برکناری محترمانه باشد. چراکه عاشوری تا پیش از شکست دیروز حرفی از مشکلات شخصی نزده بود.
در این شرایط و در حالی که زمزمه تقویت نیمکت پرسپولیس قبل از این بازی به گوش می رسید به نظر می رسد حمید درخشان مهمترین گزینه جانشینی باشد.
درخشان که عضو کمیته فنی است در این روزها مدام از تقویت کادرفنی گفته است. او همچنین مامور شده که یک هافبک دفاعی به تیم اضافه کند. درخشان که بعد از سالها با امیرعابدینی بسیار نزدیک شده در برنامه ورزش و مردم این هفته از سوی وی با عنوان امیرقلعه نویی پرسپولیس خطاب شد.عابدینی در آن برنامه گفت: ما نباید سرمایه سوزی کنیم و او بعد از کسب تجربه بیشتر باید سرمربی پرسپولیس شود و نقشی مثل قلعه نویی را در پرسپولیس برعهده بگیرد.
درخشان از مربیانی است در اکثر تیمها غیر از شاهین بوشهر نتایج قابل دفاعی گرفته است. البته باید مراقب اشتهای او برای سرمربیگری باشند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391