برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: کمیته‌ فنی دستیار ژوزه را انتخاب نمی‌کند، باید با خویشتنداری اختلاف‌ها را رفع کرد

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۲ — ایسنا

در حالی که روز گذشته حمید درخشان از انتخاب دستیار ژوزه در کمیته‌ فنی خبر داده بود، ابراهیم آشتیانی عضو دیگر کمیته‌ فنی می‌گوید خود ژوزه دستیارانش را انتخاب می‌کند.

ابراهیم آشتیانی

درباره انتخاب مربی ایرانی این تیم که قرار است جایگزین محسن عاشوری در کادر فنی شود، اظهار کرد: قرار نیست جلسه‌ای در کمیته‌ فنی برای این موضوع برگزار شود. ما در کمیته‌ فنی از ابتدا نظرمان بر این بود که حداقل یک مربی ایرانی کنار ژوزه باشد تا ویژگی‌ها و خلق و خوی بازیکنان و شرایط خاص فوتبال ایران را به او منتقل کند، اما به هر صورت به تاخیر افتاد.

وی افزود: انتخاب دستیار ژوزه جزو وظایف کمیته‌ فنی نیست و این مربی را خود ژوزه باید انتخاب کند نه کمیته‌ فنی، چرا که سرمربی این اختیار را دارد که با چه کسی کار کند. ممکن است کمیته‌ فنی فردی را انتخاب کند که ژوزه نتواند با او کار کند و این می‌شود عین موضوع جذب بازیکنان که باشگاه آنها را خریده و ژوزه می‌گوید من این بازیکنان را نگرفته‌ام. باشگاه یکی، دو نفر را به ژوزه معرفی کرده و قرار است او پس از صحبت با آنها دستیار خود را انتخاب کند.

آشتیانی با بیان این که مربی ایرانی می‌تواند فشار روانی روی بازیکنان پرسپولیس را کم کند، گفت: امیدوارم هر کسی که به عنوان دستیار ژوزه انتخاب می‌شود بتواند به تیم کمک کند. پرسپولیس در حال حاضر با چند مساله مهم روبرو است. یکی از آنها تعداد زیاد ملی‌پوشان تیم است که به هماهنگی میان بازیکنان لطمه می‌زند. از سوی دیگر فشار روانی روی بازیکنان خیلی زیاد است و همه بازیکنان زیر ذره بین هستند که باعث افزایش استرس آنها می‌شود. به نظر من مربی ایرانی در کاهش این فشارها می‌تواند مفید باشد. به هر حال ما می‌خواهیم در آینده هدایت پرسپولیس را به مربی ایرانی بسپاریم، چرا که این مربیان در تیم‌های دیگر هم حضور دارند و موفق بوده‌اند. افرادی بزرگ در این باشگاه حضور دارند که می‌توانند سرمربی تیم شوند.

عضو کمیته‌ فنی باشگاه پرسپولیس درباره اختلاف‌های به وجود آمده میان برخی از اعضای این کمیته‌ و مصاحبه این افراد علیه یکدیگر گفت: من خودم تا الان یک ریال هم از پرسپولیس نگرفته‌ام و به عشق این تیم و مردم برای موفقیت مجموعه کار می‌کنم، اما متاسفانه این مسایل وجود دارد و حیف است که حرمت پیشکسوتان زیر سوال برود. کمیته‌ فنی بیشتر از شش نفر را که نمی‌تواند در خود جای دهد. واقعا اگر اختلافی بین اعضای کمیته‌ فنی به وجود بیاید بچگانه است. ما خودمان برای کمک کردن به ژوزه آمده‌ایم. اگر اختلافی بین افراد قدیمی باشگاه هست باید با خویشتنداری آن را بین خودمان رفع کنیم تا حاشیه بیشتر نشود.

آشتیانی همچنین درباره بحث‌های پیرامون انتقاد از جذب مجدد مهدوی کیا که در یکی از جلسات کمیته‌ فنی مطرح شده بود، گفت: پروین نظرش را گفته است و در آن جلسه انتقاد آن چنانی از مهدوی کیا نشد. مهدی بازیکن بسیار بزرگی است که یکی از نوابغ فوتبال ماست و از نظر اخلاقی هم همیشه یک الگو بوده است. هیچ گونه بی‌احترامی به مهدوی کیا صورت نگرفت. اما آن فردی که بحث‌های داخل جلسه را به رسانه‌ها برد، زشت‌ترین کار را انجام داد و به کار او جاسوسی می‌گویند.

متاسفانه فردی این مسایل را بازگو کرده که فقط دوست داشته حاشیه را زیاد کند و معلوم است چیزی گیرش نمی‌آمده! همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس را به روزهای خوب خودش بازگردانیم. پرسپولیس الان به نوعی تیم دوم ملی ماست و اگر زمین بخورد فوتبال ملی ما هم زمین خورده است. اولین کسانی که باید به تیم کمک کنند، ما قدیمی‌ها باشگاه هستیم. ضمن این که مدیریت باشگاه هم به خوبی به تیم پول تزریق کرده و هیچ بهانه‌ای برای کم کاری و ایجاد حاشیه وجود ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391