برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خسارت زیادی به ورزشگاه آزادی واردنشده است

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۷ — ورزش۳

مدیرمجموعه ورزشی آزادی تهران اعلام کرد که ورزشگاه یکصد هزار نفری این مجموعه در دیدار پرسپولیس با گهر خسارت زیادی ندیده است.

خسارت هایی به ورزشگاه وارد شده است،‌ اما زیاد نیست و منتظر هستیم تا برآورد کلی انجام پذیرد.

وی ادامه داد: از ورزشگاه بعد از بازی بازدید کرده ام و فکر می کنم می توانیم کل خسارت های وارد شده که مبلغ زیادی هم نخواهد بود، را از بیمه دریافت کنیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران، گفت: بازسازی ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی در دستور کار قرار گرفته است و منتظر اعلام نظر گروه مشاوران هستیم.

وی تصریح کرد: قرار است مشاوران به صورت دقیق وضعیت ورزشگاه را مورد ارزیابی قرار دهند وتا سه ماه آینده نظر خود را اعلام کنند. زیرا بازسازی مکانی که سال‌ها از ساخت آن گذشته، بسیار دشوار است.

وی در خصوص برنامه های خود برای طبقه دوم ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: این طبقه نیز مانند طبقه اول صندلی دار خواهد شد و مهم ترین کاری هم که قرار است صورت گیرد، فروش الکترونیکی بلیت است.

کابلی درخصوص زمان آغازبازسازی ورزشگاه آزادی،گفت: درصورتی که با مشکل خاصی روبه رو نشویم، ظرف ۷ ماه آینده کار بازسازی را آغاز می کنیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران، خاطرنشان کرد: این تصمیم بسیار مهمی است که تمام مدیران ورزشی کشور نیز با آن موافق می باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391