برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله تند خداداد به کارلوس کی روش و کشتی

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۳ — گل

سیار غلط است که تمام اختیارات فوتبال مان را به کروش داده ایم. چه کسی گفته کروش باید درباره جام حذفی و لیگ تصمیم بگیرد؟

خداداد عزیزی

صحبت با خداداد عزیزی همیشه جالب از آب در می آید.او رک و بی پرده حرف می زند، برایش مهم نیست که از صحبت هایش خوششان بیاید یا نه . او این بار در بحث به وجود آمده پیرامون مقایسه دستمزد فوتبالی‌ها با سایر رشته‌ها به سوال های ما پاسخ می دهد. خداداد صحبتهایش با زندگی را اینگونه آغاز می کند:« اینکه می گویند چرا در فوتبال پول هست ولی در کشتی نه؛ باید به تمام دنیا اعتراض کنند.امریکا بهترین دونده‌ها و بهترین شناگران دنیا را دارد اما فوتبالیست های امریکایی بیشترین پول را در ورزش این کشور می گیرند. در رشته های دیگر هم همینطور. هیچ جای دنیا اعتراضی وجود ندارد جز کشور ما. بودجه کشتی را زیاد کنند، نه اینکه به فوتبال پیله کنند؟ در تما دنیا بیشترین پول را به فوتبالیست‌ها می دهند و نباید از این موضوع ایرادی گرفت.»

خداداد عزیزی صحبتهایش را ادامه می دهد:« مسابقات کشتی را در استادیوم آزادی برگزار کنید. ببینم چند نفر برای تماشا به ورزشگاه می آیند؟ در این که محمد بنا کارش را بلد است و بهترین مربی دنیا در رشته فرنگی محسوب می شود شکی نیست ولی هیچ جای دنیا دستمزد یک مربی کشتی را با فوتبال مقایسه نمی کنند. اصلا مقایسه قرارداد قلعه نویی و بنا منطقی نیست. این دو مربی در دو رشته مختلف فعالیت می کنند و مقایسه آنها نمی تواند ملاک درستی باشد.هر رشته ای به همان اندازه که طرفدار دارد تبلیغات دارد و به همان اندازه باید پول در آن هزینه شود.فوتبال پربیننده ترین ورزش در دنیا است. شک نکنید اگر همزمان با المپیک مسابقات جام جهانی برگزار شود کسی المپیک را نگاه نمی کند. جز یکی دو رشته مثل دو ۱۰۰ متر که طرفداران زیادی دارد.»

خداداد در ادامه می گوید:« دوستان ناراحت نشوند اما مگر کشتی چقدر طرفدار دارد که اندازه فوتبال پول بگیرد؟ اینکه در کشتی و سایر رشته‌ها پول کمی هست، مشکل ورزش ما محسوب می شود نه فوتبال. متاسفانه عده ای دنبال جار و جنجال هستند و دوست دارند مدام فوتبال را محکوم کنند.»

خداداد درباره حضور بازیکنان دو رگه در فوتبال ایران می گوید:« به هر صورت آنها هم ایرانی هستند. یک رگ شان ایرانی است و اگر بتوانند مفید باشند ایرادی ندارد به تیم ملی دعوت شوند. این تشخیص کروش است که چه افرادی در بین این دو رگه‌ها به درد تیم ملی می خورند.»

مدیر فنی ابومسلم درباره اختیارات کارلوس کی روش در تیم ملی هم صحبت های جالبی انجام می دهد:« بسیار غلط است که تمام اختیارات فوتبال مان را به کروش داده ایم. چه کسی گفته کروش باید درباره جام حذفی و لیگ تصمیم بگیرد؟ مگر کروش دو سال بیشتر سرمربی ما می ماند که تمام برنامه های ما را به هم می ریزد. بعد که کروش رفت ما می مانیم و یک برنامه عجیب و غریب. آن وقت دوباره باید جام حذفی را برگردانیم و هزار و یک مشکل دیگر که برای مان به وجود می آید. هر وقت قرار شد کروش ۱۰ سال سرمربی ما بماند بیاید و درباره همه چیز اظهار نظر کند.»

خداداد عزیزی درادامه حمله تند به کی روش می گوید:« دست کی روش باشد، رییس فدراسیون، مربیان تیم های ملی و آبدارچی فدراسیون را هم خودش انتخاب می کند. مگر کی روش بزرگ تر از کاپلو است. در انگلیس، کاپلو با آن عظمت را به خاطر اختلاف نظر با مسئولان فدراسیون این کشور اخراج کردند اما در فوتبال ایران اینقدر به کی روش بها می دهند!»

حمله خداداد به کی روش تمام شدنی نیست. او در ادامه می گوید: « هیچ جای دنیا ندیدم تمام اختیارات را به سرمربی تیم ملی بدهند. همان زمانی که قطری‌ها در تهران روی دروازه ما حمله می کردند تنها کسی که از کی روش حمایت کرد من بودم اما حالا وظیفه ام می دانم که درباره اختیارات او حرف بزنم. شک نکنید ما با کی روش به جام جهانی می رویم اما مقابل او نباید اینقدر وا بدهیم.ما سال های سال قهرمانی آسیا داریم و جزو ۵ تیم برتر قاره هستیم. اگر اینگونه ادامه بدهیم شک نکنید از آن طرف بام سقوط می کنیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391