برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزیان: مدیران شاهین پاسخگو نیستند، کسر امتیاز آنها قطعی است

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۰ — گل

باور کنید اگر همان زمان پول مرا داده بودند و با آن مرغ خریده بودم الان کلی سود کرده بودم اما آن رقم حالا ارزش نصف گذشته را هم ندارد.

مربی سابق شاهین بوشهر با ابراز دلخوری از عدم پاسخگویی مدیران این تیم گفت: متاسفانه در آخرین نشستی که با رییسی نژاد داشتیم قرار شد که آنها ظرف یک هفته طلب من و برخی دیگر از طلبکاران باشگاه را بپردازند اما از آن زمان حدود دو ماه می گذرد و هیچ اتفاقی نیافتاده است.

او ادامه داد: به کمیته انضباطی مراجعه کردم و متوجه شدم از بین طلبکاران فقط با چند نفر به توافق رسیده اند که در بهمن ماه طلب آنها را بپردازند اما حدود ۳میلیارد از طلب‌ها بلاتکلیف باقی مانده و با این وضعیت با توجه به گفته های رییس کمیته انضباطی در جلسه روز شنبه ۴ شهریورکسر امتیاز از آنها قطعی است.


وی افزود: شاهینی‌ها چندی پیش به کمیته انضباطی مراجعه کرده اند تا مجوز ثبت قراردادها را بگیرند. مجوز ثبت قراردادها و شرکت در لیگ برای همه تیم‌ها صادر شده اما حالا بحث امتیاز مطرح است یعنی با کسر امتیاز شرکت می کنند. حتی یکی از اعضای فدراسیون به من گفت: اگر از شاهین امتیاز کسر نشود دیگر تیم‌ها معترض خواهند شد زیرا بیشترین آمار طلبکار بلاتکلیف مربوط به این تیم است و اگر بدهی نداشت و قرار نبود کسر امتیاز شود که نام این تیم اعلام نمی شد.

متاسفانه هر گاه تماس می گیریم کسی پاسخگو نیست. من خودم بارها به رییسی نژاد زنگ زده ام اما حتی جواب تلفنش را نمی دهد.این فقط مربوط به من نیست، آل نعمه، عماد رضا، علی سلمانی، مجید غلامی و خیلی های دیگر طلبکار هستند که من متوجه شدم پرونده شان منتج به صدور رای شده اما پولی داده نشده.

عزیزیان درپایان اظهار داشت: به هرحال من روز شنبه ۴شهریور در کمیته انضباطی حاضر می شوم تا به این موارد رسیدگی گردد.امیدوارم تا قبل از آن آقایان متوجه صل ماجرا شوند و نگذارند که این امر به کسر امتیاز ختم شود. آنگونه که در فدراسیون شنیده ام بحث مزایده باشگاه هم دوباره به جریان افتاده و پرونده نعمتی هم خود حکایت مفصلی دارد که انشاالله هر تصمیمی قرار است گرفته شود بگونه ای نباشد که بعدها سوء مدیریت آقایان گریبانگیر باشگاه شود.باور کنید اگر همان زمان پول مرا داده بودند و با آن مرغ خریده بودم الان کلی سود کرده بودم اما آن رقم حالا ارزش نصف گذشته را هم ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391