برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین نشست رسیدگی به باشگاههای بدهکار

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۹ — ورزش۳

کمیته انضباطی از برگزاری آخرین نشست رسیدگی به باشگاههای بدهکار در لیگ دسته اول، دوم و سوم در روز های چهارم و پنجم شهریور ماه خبر داد.

آخرین جلسه رسیدگی به باشگاههای بدهکار شاغل در لیگ دسته اول و ارائه راهکارهای نحوه پرداخت به مشکلات مالی روز شنبه چهارم شهریور ماه با حضور مسئولان و یا نمایندگان تام الاختیار باشگاههای صنعت ساری- برق شیراز- ایران جوان بوشهر- شاهین بوشهر- ابومسلم خراسان-شاهین اهواز-فولاد نطنز-پیام مخابرات- پاس همدان- نساجی مازندران- مس سرچشمه-تربیت یزد- شهرداری بندرعباس-اتکا گلستان و آلومینیوم اراک برگزار می شود.

همچنین جلسه رسیدگی به باشگاههای بدهکار شاغل در لیگ دسته دوم و سوم فوتبال، فوتسال و همچنین دو تیم از لیگ فوتبال بانوان برای ارائه راهکارهای نحوه پرداخت مشکلات مالی روز یکشنبه پنجم شهریور ماه با حضور مسئولان و یا نمایندگان تام الاختیار باشگاههای مس رفسنجان-استقلال اهواز-پیام مخابرات فارس-افتخار خراسان جنوبی- شموشک نوشهر- ذوب آهن اردبیل- شاهین اهواز- کوثر لرستان- نفت و گاز گچساران - پرسپولیس زاهدان- شهرداری زنجان-شاهین تهران- همای جوانرود- بام شهر کرد- پیام خراسان رضوی-کاوه تهران- پاسارگاد بجنورد- نوژن شهرداری نوشهر- فدک یاسوج و عقاب مازندران(لیگ بانوان)- پرسپولیس و استقلال (فوتسال) برگزار می شود.

گفتنی است، عدم حضور نمایندگان در این نشست به منزله پذیرش تصمیم اتخاذ شده در این جلسه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391